Pradžia Kultūra Renginiai „Vėjo malūnėlyje“ užimti buvo ir žiūrovai

„Vėjo malūnėlyje“ užimti buvo ir žiūrovai

2298
0

Liaušių kultūros namuose, kaip ir kasmet, sukosi „Vėjo malūnėlis“. Jį „suko“ tradicinė rajoninė vaikų teatrų šventė, kurioje spektaklius rodė keturi teatrai iš rajono kaimo kultūros namų ir mokyklų.

Sveikindamas susirinkusius Šešuolių kunigas Egidijus Kazlauskas palinkėjo siekti didelių aukštumų ir sau iškeltų tikslų. Daug šiltų žodžių sulaukė Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė, kurios pastangomis remontuojami gražėjantys Liaušių kultūros namai.

Pirmasis į sceną pakilo Siesikų gimnazijos vaikų teatras (vad. Vilma Račkauskienė). Jie žiūrovams parodė spektaklį „Toks žaidimas“ pagal Michailo Bulgakovo pjesę. Tai pasakojimas apie mokines, kurios savo paslaptis ir problemas bando apsaugoti kodais. Bet tėvų taip lengvai neapgausi… Siesikiečius pakeitė patys mažiausieji šventės aktoriai iš Dukstynos pagrindinės mokyklos teatro „Vaivorykštė“ (vad. Vilma Rabazauskienė). Vaidindami „Kranklių vestuves“, aktoriai palietė svarbias ekologines temas ir Lietuvos valstybės šimtmetį.

Kultūros centro Veprių skyriaus teatras „Šypsenėlė“ (vad. Rasa Šimonienė) žiūrovus pakvietė pažiūrėti spektaklį pagal Vytauto Kupšio pjesę „Slibinai ir žmonės“. Tai spektaklis apie gėrio ir blogio kovą. Kaip visada – nugalėjo gėris. Kultūros centro Dainavos skyriaus vaikų dramos būrelis „Buratinas“ (vad. Drąsutė Kaselienė) pristatė „Žvirblio veseliją“, apie žvirblio norą vesti pelėdą. Bet žvirblis laiku atsipeikėja ir vaidinimo pabaigoje beliko visiems – aktoriams ir žiūrovams padainuoti apie saulutę.

Pertraukose tarp spektaklių Kultūros centro Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė žiūrovus kvietė pažaisti. Žiūrovams teko vardinti paslėptus daiktus, grimuoti veidus, kuriuos atstojo balionai, tapti aktoriais ir pabėgioti sekant pasaką apie senelį, raunantį ropę.

Arvydas Pėšina

Ankstesnis straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 8 kartus
Kitas straipsnisMakaronų tiltai 2018 – tai ne pokštas!

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia