Pradžia Kultūra Renginiai Ukmergės šokėjai – sportinių šokių kvalifikacinėse varžybose

Ukmergės šokėjai – sportinių šokių kvalifikacinėse varžybose

1457
0

Savaitgalį Garliavos „Sporto“ arenoje karaliavo šokėjai. Čia vyko kvalifikacinės sportinių šokių varžybos „Sidabrinis sakalas-2018“. Tai ne tik sporto varžybos, bet ir puikus reginys žiūrovams.

Šį kartą aikštelėje per visą dieną sukosi 500 porų, tarp kurių ir Ukmergės kultūros centro šokių kolektyvo “Vėtra” atstovai, kurie gausiu būriu gynė savo miesto garbę.

Šaunios trys mergaitės Iveta Jasiūnaitė, Kamilė Kudirkaitė, Rosita Valavičiūtė startavo pirmą kartą tokiose atsakingose varžybose ir solo grupėje pasirodė puikiai.

Tris šokius atliko solistės Smiltė Kuliešaitė ir Autėja Lidakevičiūtė. Visos mergaitės grįžo su nugalėtojų medaliais.

Jaunieji šokėjai Juozas Lobinas-Elzė Jačionytė varžėsi su jau patyrusiais šokėjais ir savo kolektyvo draugais Gelmiu Karpovu- Ieva Lobinaite. Šioje grupėje dalyvavo net 55 poros ir aplenkę net 51 porą, Gelmis su Ieva iškovojo ketvirtąją vietą.

Patys jauniausieji kolektyvo šokėjai Emilis Michal-Agnė Kuliešiūtė ir Jonas Stankevičius-Neila Savickaitė taip pat labai atsakingai ir garbingai kovojo savo bendraamžių grupėje ir iškovojo pirmosios vietos medalius.

Kvalifikacinėje jaunučių grupėje startavo Matas Vasiljev-Ema Grikšaitė. Šioje grupėje dalyvavo 33 poros iš visos Lietuvos. Šiai porai kvalifikacinės varžybos buvo pirmosios ir jos parodė, kad yra ko siekti ir laukia intensyvus darbas ateityje.

Vaikučiai įdeda daug darbo, stengiasi nugalėti jaudulį ir kuo geresniais rezultatais siekia džiuginti savo trenerius ir tėvelius.

Ukmergės kultūros centro šokių kolektyvo „Vėtra” informacija

Ankstesnis straipsnisFinalinėse varžybose sidabro medaliai
Kitas straipsnisBūdai greitai užsidirbti

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia