Pradžia Kultūra Renginiai Šypsenų slėnis kviečia ukmergiškius įsijungti į smagią Senių Besmegenių šypsenų bangą

Šypsenų slėnis kviečia ukmergiškius įsijungti į smagią Senių Besmegenių šypsenų bangą

3628
0

img_6186Šypsenų slėnis, įsikūrės Šventupės kempinge, kviečia visus ukmergiškius ir ne tik juos, įsijungti į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą”, kurią iš Ukmergės, kartu su smagiais palinkėjimais, neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus.

Vidiškių pagr. mokyklos Senis besmegenis
Vidiškių pagr. mokyklos Senis besmegenis

Kad įdomiau būtų, ši akcija vyks žaidimo forma, šiek tiek pasivaržant tarp dalyvių grupių. Į akciją kviečiamos įsijungti bendruomenės, mokyklos, savivaldybės, verslo kompanijos, žiniasklaida ir kt.

Pakeliavę po Lietuvą, tarp Kalėdų ir Naujųjų metų visi Seniai Besmegeniai turėtų sugužėti į Šventupę, o iš čia „pasibarstyti” po įvairiuose Lietuvos kampeliuose esančius vaikų dienos centrus ar globos namus, sveikatos įstaigas bei neįgaliųjų centrus. Jiems gera nuotaika ir nestandartiniai, šilti palinkėjimai būtų išties reikalingi.

Ką gi daryti, jei gavote iš akcijos dalyvių Senį besmegenį ar tiesiog patys norite įsijungti į šią akciją?

img_616914993408_1404832466201452_131595767273052855_nJei gavote Senį Besmegenį:

1. Kuo operatyviau sukurkite naują Senį Besmegenį (Jūsų fantazijai nėra ribų, Senis Besmegenis gali būti mažas, didelis, pagamintas iš įvairiausių medžiagų ir priemonių, bet įvertinkite tai, kad jis keliaus per rankas).
2. Sukurkite smagius linkėjimus, kuriuos pridėsite prie Senio Besmegenio.
3. Taip pat prisekite ir akcijos instrukciją, kad gavėjas žinotų ką toliau daryti. (akcijos instrukcija rasite puslapio apačioje arba galite atsisiųsti čia). Instrukciją galite atsispausdinti ar aiškiai užrašyti ranka ir prisegti prie Senio besmegenio.
4. Taigi, Jūs jau turite du Senius Besmegenius (Jums perduotą ir Jūsų pagamintą).
5. Abu Senius Besmegenius turite perduoti kitiems akcijos dalyviams, t.y. vieną – kurį gavote – vienam dalyviui, savo pagamintą – kitam dalyviui. Kas bus akcijos dalyviai, nusprendžiate Jūs, bet, žinoma, jie turi sutikti dalyvauti akcijoje.
6. Įsitikinkite, kad Jūsų perduodamas Senis Besmegenis, pateks į tokias rankas, kurios sutiks dalyvauti akcijoje ir sugebės patys pagaminti ir toliau perduoti Senį Besmegenį. Taip nenutrūks akcijos grandinė.
7. Jei gavote Senį Besmegenį prieš pat Kalėdas, vadinasi Jums teko laimė būti paskutiniam. Jums reikia Senį Besmegenį po Kalėdų atvešti į Šypsenų slėnį, Šventupėje.

Jei norite prisijungti prie akcijos:
1. Sukurkite Senį Besmegenį.
2. Pridėkite linkėjimus bei akcijos instrukciją.
3. Perduokite Senį Besmegenį bendruomenei, įstaigai, draugams ar pan., prieš tai, žinoma, supažindinę su ta akcija ir gavę to žmogaus ar įstaigos sutikimą ir norą dalyvauti akcijoje.

Bet kokiu atveju, vvisų dalyvaujančių prašome fiksuoti Senių Besmegenių perdavimo momentus ir užfiksuotas akimirkas (su prierašais kas, kur ir kam perdavė) siųsti į Facebook grupę: Šypsenų slėnis. Bus sudaromas žemėlapis su Senių Besmegenių bangos judėjimo schema.

Bet kokiu atveju, kilus klausimams, ar norint perduoti Senius Besmegenius Šypsenų slėniui, ir neturint galimybės atvažiuoti, kreipkitės el. paštu: savas@sypsenuslenis.lt arba tel. 8 655 15556

Vienas pavyzdys, kaip galima pagaminti Senį Besmegenį.

Atmintukas akcijos dalyviams
Atmintukas akcijos dalyviams
Ankstesnis straipsnisGėdos stulpas: Nors ir mažas, bet mėgstu plačiai stovėti
Kitas straipsnisSiesarties lašišos skaniausios

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia