Pradžia Kultūra Renginiai Šventupiečiai Motinos dienos minėjime Šlavėnuose

Šventupiečiai Motinos dienos minėjime Šlavėnuose

1313
0
slavėnai 052

slavėnai 052

Balandžio 30 d. mes, Ukmergės rajono Šventupės kultūros namų meno mylėtojai – moterų linijinių šokių kolektyvas ,,Rėja‘‘, humoro grupė ,,Verpetas‘‘ viešėjome Anykščių rajono Šlavėnų bendruomenėje, kur paminėjome Motinos dieną.

Taip jau atsitiko, kad nuoširdžiai bendraujame ir su Anykščių rajono Kurklių kultūros namų meno mylėtojais ir jų vadovais, bendruomene, ir su Šlavėnų kaimo bendruomene ir jų pirmininke. Malonu lankytis vietose, kur esame laukiami, šiltai sutinkami ir noriai pasirodome: deklamuojame eilėraščius, šokame, vaidiname sceninius vaizdelius, dainuojame gitarai pritariant. Smagu mums, smagu tiems, kas kvietė. Taip ir slenka dienos. Kurkliuose sveikinome pavasarį ir Jurgį, o Šlavėnuose sveikinome Motinas ir Močiutes. Motinos – tai šventa, kaip šventa yra Tėvynė. Skambūs žodžiai, bet teisingi ir , tikimės, kad kiekvienas žiūrovas tai pajuto savo širdyje.

slavėnai 018

Ačiū visiems, kas mus kviečia, kas džiaugiasi mūsų pasirodymais, kas,  susibūrę į bendruomenes, maloniai bendrauja su mumis.
Taip pat Ukmergės rajono Šventupės kultūros namai, biblioteka, bendruomenė nori padėkoti  Anykščių rajono Šlavėnų bendruomenės narei Reginai Karosienei už nuostabią paveikslų parodą.

Šventupės kultūros namų meno mylėtoja Birutė Stundienė

slavėnai 031

slavėnai 044

slavėnai 054

 

 

 

Ankstesnis straipsnisEuropos taurėje pergalingos varžybos
Kitas straipsnisIš dziudo pirmenybių – su 7 medaliais

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia