Pradžia Kultūra Renginiai Su Vilniaus senjorais susitikome Taujėnų dvare

Su Vilniaus senjorais susitikome Taujėnų dvare

2319
0

Balandžio 6 d. LPS „Bočiai“ Vilniaus m. bendrijos Vilkpedės skyriaus 50 senjorų dalyvavo ekskursijoje po Ukmergės rajoną. Kaip pasakojo gidė Sabina Puntežienė, ekskursiją pradėjo lankydamiesi Pabaiske, kur pabuvojo bažnyčioje, aplankė paminklą Pabaisko mūšiui atminti.

Toliau kelias atvedė į Ukmergę, kur apžiūrėjo skulptūrą „Vilkmergė“, miesto piliakalnį, užsuko į Švč. Trejybės bažnyčią.

Ekskursantai lankėsi Siesikų dvare, Užulėnio kaime, Smetonos dvare.

Galutinis ekskursijos punktas – Taujėnų dvaras, kur bendru Vilkpedės skyriaus pirmininkės Stanislavos Ligeikienės ir LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ pirmininkės Valerijos Naraškevičienės sutarimu buvo planuotas bendras susitikimas.

Vilniečius pasitikome prie dvaro durų, dainuodami „Oi laukiam laukiam mes svetelių laukiam…“.

Po ekskursijos po dvarą visi susirinkome į dvaro kavinę. Klubo pirmininkė V. Naraškevičienė pasveikino atvykusiuosius, dėkojo už gražią draugystę, kuri tęsiasi nebe pirmus metus. S. Ligeikienė irgi pasidžiaugė gražia tarpusavio draugyste, dovanojo suvenyrus. Kartu su Vilkpedės senjorais atvyko buvęs ilgametis Vilniaus m. bendrijos pirmininkas Povilas Butkus, kuris dabar yra pirmininkės Vilijos Tūrienės patarėjas. Jis džiaugėsi atvykęs į susitikimą ir pasveikino klubo pirmininkę su praėjusiu jubiliejiniu gimtadieniu.

Meninę programą savo dainomis pradėjo Ukmergės Kultūros centro „Bočių“ moterų vokalinis ansamblis „Lyra“/vadovė Vacė Ignatavičienė, akordeonu pritarė Birutė Verbickienė/. Kaip sakė vadovė, ansamblio „Lyra“ moterys jaučia didelius sentimentus P. Butkui, su kuriuo bendravo ne kartą, todėl jam buvo skirta viena iš dainų.
S. Ligeikienė apgailestavo, kad dėl ligos negalėjo atvykti tautinės dainos ansamblio „Volungė“ vadovė Lilijana Ablėnaitė – Miškinienė. Ji pristatė ansamblio solistę Laimutę Šekurovienę, kuri pasirodymą pradėjo grodama savo gamybos metalofonu, pavadintu mėnuliu dėl jo apvalios formos. Padainavo keletą solinių dainų ir duetu su Janina Kondratiene.

Kaip ir visada renginiuose dainavome bendras dainas. Ansamblis „Lyra“ padainavo liaudies dainą „Tylūs tylūs vakariele“ žemaitiškai, vilnietė aktorė Alvyda Sipienė teigė, kad nėra gražesnių dainų už suvalkietiškas, ir pakvietė kartu su ja padainuoti. Ansamblio „Kadagys“ vadovė S. Puntežienė pasiūlė kitas liaudies dainas. Visiems patiko ir romansai, kuriuos pasiūlė sudainuoti V. Ignatavičienė. B. Verbickienės atliekamos melodijos akordeonu pakvietė šokiui.

Laikas prabėgo nepastebimai. Bendrai nusifotografavę skirstėmės į namus, dėkodami vieni kitiems už malonias susitikimo akimirkas.

LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ renginių organizatorė Janina Badokienė

Ankstesnis straipsnisIšbandytas naujas būdas naikinti Sosnovskio barštį
Kitas straipsnisRajono meras atsiskaitė gyventojams

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia