Home Kultūra Renginiai Rudens talka Šventupėje

Rudens talka Šventupėje

1407
0

Viskam savas laikas. Šeštadienį, spalio 21d. Komaro dvare sklido muzika, skambėjo romansai, linksminomės vakaronėje ,,O už lango ruduo jau…‘‘, o sekmadienį, spalio 22 d.- laukė dideli darbai. Nekreipdami dėmesio į žvarbų darganotą orą, iš pat ryto šventupiečiai rinkosi į rudens talką.

Darbų padaryti reikėjo daug: pasodinome ąžuoliukus ,,Šimtmečio alėjoje‘‘, išvalėme tvenkinį, o jau nukritusių lapų – pilnas parkas ir dar visokie kiti aplinkos tvarkymo darbai laukė talkininkų. Nieko nelaukdami kibome į darbus. Darbas vijo darbą, bet kai nuotaika gera – ,,nors akys – baisininkės, tačiau rankos – darbininkės‘‘. Todėl ir nepastebėjome kaip prabėgo laikas. Po visų darbų mūsų laukė šauniosios dvaro gaspadinės – V. Kirvelienė, V. Railienė ir B. Gelumbeckienė su karštais bulviniais blynais ir su tikra Komarine dvaro gira, kurią jau ne vienerius metus vaišina talkininkus mūsų bendruomenės pirmininkas Vytautas Marčauskas.

Pirmininkas sako – ,,už darbą gerą atsilyginti juk derą‘‘ir pakvietė visus talkininkus sėstis prie stalo.

Ir šį kartą šventupiečiai įrodė, kad visus darbus padarė gerai, greitai ir vieningai. Bendruomenės pirmininkas nuoširdžiai padėkojo visiems talkininkams.

Emilija Vėbrienė bendruomenės tarybos narė

Previous articleVairuotojo pasirengimo žiemai ABC – ko nepamiršti?
Next articleVietoj kėdžių – kamuoliai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here