Pradžia Kultūra Renginiai Romansai virpino širdis

Romansai virpino širdis

1543
0
P1230544

P1230544

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kaišiadorių rajono bendrijos pirmininkės Marytės Petkevičienės kvietimu dalyvavome organizuotoje romansų popietėje „Pabūkime drauge“. Taip pat dalyvavo senjorų meno kolektyvai iš Vievio, Elektrėnų, Vilniaus bendrijų.

Romantiškumu dvelkė koncertų salės ir scenos apipavidalinimas, dalyvių apranga. Vilniaus solistų ir duetų, kitų kolektyvų ansamblių atliekami romansai apie ryžtą amžinai mylėti, apie ilgesį,  netektį ir išduotus jausmus jaudino ir graudino. Renginio vedančiųjų skaitoma poezija koncerto metu visiems žiūrovams pasibeldė į širdis jausmingumu, meile ir švelnumu.

P1230569

Klubą „Viltis“ atstovavo ansamblis „Bičiuliai“, šokių kolektyvas „Radasta“/ vadovė Roma Morkūnienė, akordeonu pritarė Povilas Pavydis.
Renginyje dalyvavo Seimo narys Mantas Adomėnas, LPS „Bočiai“ pirmininkas socialinių mokslų daktaras Petras Ruzgus, Kaišiadorių savivaldybės, miesto seniūnijos atstovai. Svečiai džiaugėsi senjorų veiklumu, jaunomis širdimis, dėkojo už padovanotas meilės melodijas.

P1230577

Po koncerto visi bendravome toliau. Šokių salėje sukosi poros, skambėjo dainos. Išradingi šeimininkai paruošė įvairių užduočių, apdovanojo prizais.
Esame dėkingi šeimininkams už nuotaikingai ir prasmingai praleistą laiką, suteiktą progą pabendrauti su kitų rajonų senjorais.

Valerija Naraškevičienė
LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ pirmininkė

Nuotraukos Danaidos Mikalajūnienės

P1230583

P1230589

 

P1230579

P1230586

Ankstesnis straipsnisUkmergės rajono savivaldybei – Aplinkos ministro padėka
Kitas straipsnisPriminimas žvejams – nuo vasario 1 d. draudžiama žvejoti lydekas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia