Pradžia Kultūra Renginiai Pro Ukmergę praūžė „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“

Pro Ukmergę praūžė „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“

1141
0
kk 234

kk 234

Vasario 18 d. Ukmergėje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ renginys, kuriame 5 miesto mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

Visi jaunuoliai pasisakė dviem temomis: Mano miestas atviras visiems (imigracijos politika) ir Keisti pasaulį galiu neišeidamas iš namų (skaitmeninė rinka).

Dalyvių kalbų klausė ir jas vertino Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas kartu su kitais komisijos nariais: Ukmergės raj. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Arūnas Augustinas,  Ukmergės raj. tarybos narė Jurgita Vijūnė, VšĮ Jaunimo laisvalaikio centro direktorė Daiva Pranskevičienė. Tačiau nugalėtoją rinkti galėjo ne tik komisija, o ir į renginį susirinkę žiūrovai.

kk 143

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, trečioji vieta atiteko Ukmergės A. Smetonos gimnazijos mokinei Dominykai Juzakėnaitei, antroji – Gabijai Daunoravičiūtei iš A. Smetonos gimnazijos bei nugalėtoja tapo – A. Smetonos gimnazijos gimnazistė Rūta Girnytė.
“Mano miestas yra atviras, bet jis atviras bus tik tada, jeigu kiekvienas nebijosime būti atviri vieni kitiems ir nebijosime atverti savo širdis imigrantams”, – imigracijos politikos tema teigia renginio nugalėtoja Rūta Girnytė, kuri jau kovo pradžioje dalyvaus viešojo kalbėjimo mokymuose ir varžysis finale Vilniuje.

kk 147

Trys finalo Vilniuje nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį, o pagrindinis konkurso prizas – galimybė balandžio 2 d. lipti į „TEDxVilnius“ sceną Lietuvos nacionaliniame dramos teatre Vilniuje! Konferencija bus transliuojama tiesiogiai internetu, todėl renginį galės stebėti ne tik į jį atėję, bet ir tūkstančiai kitų smalsių ir naujovių bei įkvėpimo ieškančių žmonių visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie projektą interneto svetainėje www.pazinkeuropa.lt

kk 150

kk 179

Ankstesnis straipsnisSuskaičiuota, kiek išsaugotume gyvybių atsisakę žalingų įpročių
Kitas straipsnisLietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės futbolo 5×5 varžybos

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia