Pradžia Kultūra Renginiai Premjeras su Ukmergės vadovais aptarė planuojamus kelių rekonstrukcijos darbus

Premjeras su Ukmergės vadovais aptarė planuojamus kelių rekonstrukcijos darbus

1926
0

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Ukmergėje ir su savivaldybės, vietos bendruomenių, verslo atstovais aptarė socialinius, sveikatos apsaugos, švietimo bei kitus klausimus.

Vizitą premjeras pradėjo apsilankymu Taujėnų dvare Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamoje Vasaros forumo diskusijoje „Įžiebk pilietiškumo kibirkštį“ 2018. Renginyje, subūrusiame per 140 moksleivių, Vyriausybės vadovas su stovyklos dalyviais diskutavo apie laisvalaikį, pomėgius ir gyvenimą.

Susitikime su Ukmergės rajono savivaldybės vadovybe didelis dėmesys skirtas kelių infrastruktūros klausimams – aptartas Ukmergės miesto pietinio aplinkkelio su tiltu per Šventąją įtraukimas į Lietuvos Susisiekimo plėtros strategiją, valstybinio krašto kelio Nr.145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė rekonstrukcija. Premjeras informavo, kad planuojamas pietinis aplinkkelis bus įtrauktas į rengiamą strategiją, o kelio Kėdainiai–Šėta–Ukmergė remonto darbai prasidės jau 2019-aisiais.

„Šiuo metu rengiama ir artimiausiu metu bus patvirtinta Lietuvos automobilių kelių direkcijos aplinkkelių statybos planavimo ir atrankos metodika. Pagal ją bus reitinguojami visi planuojamų aplinkkelių ruožai ir parengtas prioritetinis aplinkkelių statybos sąrašas bei Ukmergės miesto pietinis aplinkkelis su tiltu per Šventąją įtrauktas į Lietuvos susisiekimo plėtros strategiją. Taip pat jau numatyta, kad kitų metų kovą-balandį prasidės konkretūs kelio Kėdainiai–Šėta–Ukmergė rekonstrukcijos darbai“, – sakė premjeras S. Skvernelis.

Su Ukmergės miesto vadovais Ministras Pirmininkas taip pat aptarė etatinį mokytojų darbo apmokėjimą ir skirtą papildomą finansavimą pedagogams, vaiko teisių apsaugos sistemos reformos įgyvendinimo eigą.

Per vizitą Ukmergės ligoninėje aptarti jai kylantys iššūkiai, kadangi ligoninei naujame gydymo įstaigų pertvarkos plane numatytas svarbus regioninės ligoninės, aptarnaujančios aplinkinius rajonus, statusas.

Vizitą Vyriausybės vadovas baigė apsilankymu įmonėje „Narbutas Furniture Company“.

lrv.lt

Ankstesnis straipsnis„Smetoninėse“ – koncertas, edukacijos ir gera nuotaika
Kitas straipsnisĮ Taujėnus sukvietė mėgėjų teatrų festivalis „Prie dvaro“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia