Pradžia Kultūra Renginiai Pasitikti tarptautinio tradicinio „Baltijos kelio“ bėgimo dalyviai

Pasitikti tarptautinio tradicinio „Baltijos kelio“ bėgimo dalyviai

2375
0

Artėjant „Baltijos kelio“ metinėms, šis visą tautą suvienijęs įvykis tradiciškai buvo paminėtas bėgimu iš Vilniaus į Taliną. Rajone prie bėgikų prisijungė jaunieji sportininkai, bėgikus pasitiko rajono ir Sporto centro vadovai.

32 Lietuvos ir Latvijos bėgikai 26 tradicinį tarptautinį estafetinį bėgimą pradėjo Vilniuje, Katedros aikštėje. Rugpjūčio 19-ąją bėgikai atbėgs prie laisvės paminklo Rygoje, o 20 dieną finišuos Estijos parlamento kieme, Taline. Estijos bėgikai žadėjo prisijungti vėliau.

Bėgikus pasitiko ir kartu su jais rajono ribose bėgo jaunieji sportininkai. 21 Sporto centro krepšinio ir futbolo sekcijų auklėtinis ilsisi ir sportuoja Vepriuose, vaikų vasaros užimtumo stovykloje. Jie ir atvyko pasitikti ir palydėti bėgikų.

Rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys apdovanojo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos direktorių Vidmantą Dobrovolską, jauniausią bėgikę iš Panevėžio Patriciją Mingėlaitę, vyriausią bėgiką iš Rokiškio Bronių Povilą Saulį, Latvijos bėgikus Dacę Kovajevską ir Janį Marčinkų. Taip pat apdovanotas buvo ir vienintelis bėgime dalyvavęs ukmergiškis – Juozas Songaila.

Arvydas Pėšina

[fb_pe url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1843586578990216.1073742139.404132532935635&type=1&l=32f804f5f5″ bottom=”30″]

Ankstesnis straipsnisBardų sostinėje Anykščiuose nusileido „Purpurinis vakaras“
Kitas straipsnisGamtininkai ragina kovoti su rykštenėmis

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia