Pradžia Kultūra Renginiai Pagerbti geriausieji moksleiviai

Pagerbti geriausieji moksleiviai

2849
0

Baigiantis metams antrą dešimtį metų pradėjęs Gabių vaikų ir jaunimo fondas tradiciškai apdovanojo įvairiose tarptautinėse ir šalies varžybose prizines vietas iškovojusius moksleivius. Jie pasižymėjo sporte, menuose, kino filmų kūrime ir įvairiose kitose veiklose. Šiuose apdovanojimuose pagerbti 35 moksleiviai ar jų komandos.

Renginį pradėjo Sporto centro trenerio Artūro Sako auklėtiniai Kipras Buteikis, Vilius Gordenis, Vytautė Navickaitė. Treneriui trumpai pristačius dziudo, jo kilmę, jaunieji sportininkai, lankantys treniruotes tik metus ar nuo rugsėjo, pademonstravo visą pasiruošimą varžyboms ir pačias varžybas – pasisveikinimą, apšilimą, treniruotes, kovas.

Fondo globėjas rajono meras Rolandas Janickas sveikino visus užsiimančius mėgstama veikla ir norinčius dirbti komandoje. Taip pat padėkojo verslui, matančiam, kad mūsų ateitis – jaunimas ir švietimas. Ir palinkėjo, kad mokinių pasiekimai taptų dovana Lietuvai. Fondo rėmėjas, UAB „Likmerės“ direktorius Mindaugas Kosmauskis paminėjo, kad malonu dovanoti dovanas tiems, kurie kažko siekia ar pasiekė.

35-iems moksleiviams ar jų komandoms išdalinti piniginiai prizai nuo 1 iki 3 BSI dydžio. Prizų dydis priklauso nuo užimtos vietos. Viso prizams išleista 3344 Eur. Smulkų apdovanotųjų sąrašą galima rasti čia.

Šių apdovanojimų rėmėjai – UAB „Ukmergės duona“, UAB „Likmerė“, UAB „Ukmergės melioracija“, UAB „Ukmergės pramonės parkas“ ir rajono savivaldybė.

Apdovanojimai vyksta du kartus per metus – viduryje mokslo metų ir jiems pasibaigus. Per 2017 metus įteikti 99 apdovanojimai. Jiems skirta 9 006 Eur. Apdovanoti 9 abiturientai Valstybiniuose brandos egzaminuose gavę 100 balų įvertinimus. Jiems skirta 798 Eur. Taip pat apdovanoti 34 moksleiviai, puikiai baigę mokslo metus. Jiems skirti 1292 Eur. Iš viso per 2017 metus apdovanojimams skirta 11 096 Eur.

Per 11 fondo gyvavimo metų 1359 apdovanojimams skirta 345 551 Lt ir 29 127 Eur lėšų. Apdovanojimus ar paramą gavo ir puikiais besimokantys, 100 balų išlaikę Valstybinius brandos egzaminus, studentai ir t.t. Viso per 11 metų skirta 378 836 Lt ir 34 265 Eur.

Arvydas Pėšina

Ankstesnis straipsnisMoksleiviai surengė Kalėdų šventę Ukmergės ligoninės slaugos skyriaus ligoniams
Kitas straipsnisVISIŠKAS NUŽMOGĖJIMAS. Šunį pririšo ir paliko Šventosios upėje esančioje saloje

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia