Pradžia Kultūra Renginiai „Miražuose“ trys humoro grupės

„Miražuose“ trys humoro grupės

2183
0

Pasitikdami adventą vepriškiai linksminosi tradicinėje teatro šventėje „Miražai“. Šventę rengėme jau šeštą kartą. Ši teatro šventė išsiskyrė tuo, kad joje dalyvavo dvi humoro grupės.

Daug linksmo juoko ir aplodismentų sulaukė Šventupės skyriaus humoro grupės „Verpetas“ (vad. Birutė Gelumbeckienė) pasirodymas. Nuotaikingi scenos vaizdeliai, puikios aktorės, pamokančios Birutės Stundienės pasakos, vertė juoktis ir susimąstyti.

Džiaugėmės svečiais atvykusiais iš Anykščių rajono Skiemonių skyriaus, humoro grupe „Bobų turgus“ (vad. Audronė Baškauskienė). Stebėdami programą „Iš kaimo gyvenimo“ kvatojomės iš širdies. Rodos kaimas tai ne mūsų, bet parodytos ydos ir problemos puikiai tinka visiems. Skambios dainos ir subtilus humoras žavėjo nuo pradžios iki pat pasirodymo pabaigos.

Veprių mėgėjų teatras „Palėpė“ (vad. Rasa Šimonienė) parodė beveik prieš šimtą metų parašytą komediją – Juozo Baficco „Uošvė į namus – ramybės nebus“. Pas dukrą pasisvečiuoti atvykusi mama griauna šeimos tarpusavio santykius, bet atvykęs dėdė puikiai susitvarko su uošvės intrigomis. Komedija parašyta beveik prieš šimtą metų, bet gyvenimo problemos tinka ir dabarčiai.

Sočiai prisijuokę, gavę nemažą dozę vitamino C, juk sako, nuoširdus juokas jį gamina, pasiklausę folkloro ansamblio „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė) dainų, norintys galėjo apžiūrėti parodą „Mamos skarelė“.

Linksmai praleidę popietę, skirstėmės nusiteikę ramiam ir apmąstymų kupinam Kalėdinių švenčių laukimui.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės

Ankstesnis straipsnisUkmergės rajone, Jakutiškių kaime nuo kelio nuvažiavo ir apvirto autobusas su vaikais
Kitas straipsnisNešioji akinius? Reiškia, gyveni įtampoje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia