Pradžia Kultūra Renginiai Lietuvos policijos veteranų asociacijos „ LPVA“, Ukmergės filialo ataskaitinis 2017 metų visuotinis...

Lietuvos policijos veteranų asociacijos „ LPVA“, Ukmergės filialo ataskaitinis 2017 metų visuotinis susirinkimas

2336
0

Kovo 2 dieną Ukmergės policijos komisariato salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos „ LPVA“, Ukmergės filialo ataskaitinis 2017 metų visuotinis susirinkimas.

Susirinkime iš 37-ių sąraše esančių narių, dalyvavo 26 filialo nariai ir Ukmergės policijos komisariato, laikinai einantis viršininko pareigas, atstovas Vladas Butkus.

Darbotvarkė :
1. Visuotinio susirinkimo pirmininko ir sekretoriaus rinkimai.
2. Filialo pirmininko Georgijaus Smoliako veiklos ataskaita už 2017 metus.
3. Filialo revizoriaus Valentino Giriūno finansinė ataskaita už 2017 metus .
4. Pasibaigus filialo valdybos kadencijai, naujos filialo valdybos rinkimai .
5. Valdybos , filialo narių bei svečio pasisakymai. 2018 m. planai, plėtra, projektai , renginiai.

Filialo pirmininkas Georgijus Smoliakas apžvelgė filialo veiklą 2015-2017 m. laikotarpyje ir paminėjo, kad nuo filialo įkūrimo (2015 m.) nuo 18 narių padaugėjo iki 37 narių. Taip Ukmergės filialas dalyvavo Lietuvos policijos asociacijos veteranų sąskrydyje, kuriame dalyvavo visos Lietuvos policijos veteranai ir Ukmergės filialo nariai : G. Smoliakas, A. Greiciūnas ir A. Chilevič iškovojo antrą vietą Petankės čempionate.

Raimondas Butrimavičius surengtuose šaudymo varžybose, Lietuvos mastu užėmė 5-tą vietą. Buvo surašyti 8 teikimai, apdovanoti filialo narius pasižymėjimo ženklu už „atliktą pareigą 1991 m.“. Šie apdovanojimai po 26-rių metų buvo įteikti jų vertiems. Taip pat buvo įteiktos LPVA padėkos daugeliui filialo narių, už aktyvią veiklą. Pasidžiaugta, jog kiekvieną pavasarį Ukmergės policijos komisariato šaudykloje vyksta jau tradicinės policijos veteranų šaudymo varžybos, kurias organizuoja Ukmergės policijos asociacija. Buvo paminėti kiti pasiekimai bei iškilusios problemos su jų sprendimo būdais.

Išrinkta nauja filialo valdyba, sekantiems trejiems metams :

Georgijus Smoliakas – valdybos pirmininkas.
Antonis Greiciūnas – valdybos sekretorius.
Raimondas Butrimavičius – filialo iždininkas.
Valdas Vaitonis – atsakingas už bendradarbiavimą su Ukmergės policijos komisariato vadovybe.
Gediminas Čepelionis – atsakingas už filialo narių saviveikla.
Rimvydas Lukošius – atsakingas už bendradarbiavimą su Ukmergės savivaldybės administracija.
Aleksandr Chilevič – atsakingas už edukacines išvykas.

Susirinkimo pabaigoje Vladas Butkus pasveikino naująją valdybą bei paminėjo, jog ir toliau bendradarbiaus bei suteiks įvairiapusišką pagalbą . Ir paminėjo, kad kovo 23 d., 15.30 val., Ukmergės policijos komisariato šaudykloje vyks kasmetinės policijos veteranų šaudymo varžybos, todėl kviečia visus dalyvauti. Taip pat buvo įteikti pažymėjimai trims naujiems filialo nariams: Viktorui Rastauskui, Edmundui Norkūnui, Vincui Montvilai.

Georgijus Smoliakas

Ankstesnis straipsnisAr gali meras su mumis bendrauti kaip su mažais vaikais?
Kitas straipsnisKALBOS SAVAITĖ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „EGLUTĖ“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia