Pradžia Kultūra Renginiai Labdaros akcijos metu paaukota rekordinė lėšų suma (foto, video)

Labdaros akcijos metu paaukota rekordinė lėšų suma (foto, video)

4970
2

Kasmet antrą šv. Kalėdų dieną Kultūros centras kviečia atsigręžti į aplinkui esančius žmones, padėti stokojantiems pagalbos žmonėms. Jau 11 metų buvo rengiama labdaros akcija „Baltas angelas“, kurios metu ukmergiškiai, įmonės, įstaigos aukojo lėšas žmonėms, kuriems reikia paramos, kuriems reikia vilčių išsipildymo naujais metais.

Šiais metais ukmergiškiai buvo pakviesti aukoti lėšas mažajam, sunkiai vaikščiojančiam ir negalinčiam atlikti brangių tyrimų penkiamečiui Kiprui. Į paramos akciją įsijungė Jono Basanavičiaus, Antano Smetonos, Taujėnų, Želvos, Siesikų gimnazijos, Dukstynos, Šilo, Senamiesčio, Veprių, Dainavos pagrindinės mokyklos, vaikų lopšelis – darželis „Žiogelis“, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, diplomatas, rajono Garbės pilietis Vygaudas Ušackas, rajono įstaigos ir organizacijos, gyventojai. Per mėnesį laiko buvo surinkta rekordinė suma – 3775 eurai. 3326 eurai buvo paaukoti Kultūros centro kasoje, o 449 eurai pervesti į Kultūros centro sąskaitą.

Visi paaukojusieji lėšas buvo apdovanoti rankų darbo žaisliukais eglutei, kuriuos pagamino Kultūros centro darbuotojos ir kvietimais į šventinį koncertą ką tik renovuotoje Kultūros centro salėje. Paremti šeimą dar galima iki pat Trijų Karalių, sausio 6 dienos, pervedant lėšas į Ukmergės kultūros centro sąskaitą.

Sveikindamas žiūrovus rajono meras Rolandas Janickas pakvietė žmones skleisti kuo daugiau meilės, ją dalintis ir jos pagalba kurti Kalėdų stebuklą. Dukstynos pagrindinės mokyklos, kurioje dirba mažojo Kipro mama, direktorė Daiva Liumparienė klausė žmonių, kas gimsta – žmogus ar angelas, ką gali žmogus, o ką angelas? O žmogus ar gali būti angelu?

Renginio vedėjai Lina Baublienė ir Nerijus Sabaliauskas į sceną kvietė jaunuosius ukmergiškius, kuriančius stebuklą scenoje. Koncertą daina „Tyli naktis“ pradėjo Kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Cantilena“ (vad. Daiva Petrikienė, koncertmeisterė Audra Bernadišienė), dainavo kraštietė, 2015 metų televizijos projekto ,,X faktorius” finalininkė Odilija Murauskaitė, Menų studijos „Muzikos alėja” mergaičių ansamblis (vad. Sonata Širvelienė, koncertmeisterė Audra Bernadišienė), smuiku ansambliui pritarė Agnė Petrova, kraštietis, dainų ir tekstų kūrėjas Arnas Pelakauskas, Aurimas Driukas, Hamburgo aukštosios muzikos ir teatro mokyklos klasikinio dainavimo studentė Indrė Pelakauskaitė, grojo Ieva Nugaraitė ir Laurynas Sičiūnas, šoko Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė, linijinių šokių kolektyvas „Visada“ (vad. Egidija Merenanu), sportinių šokių kolektyvas „Vėtra” (vad. Dalia Ržeuskienė). Koncertą baigė pop grupė „Garsiukai“ (vad. Vilma Virbalienė ir Vaida Žiedelienė) bei visi atlikėjai kviesdami „Paragauti Kalėdų”.

Arvydas Pėšina

Viso koncerto įrašas (video iš tiesioginės transliacijos Facebook paskyroje):

[fb_pe url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1549242158424661.1073742083.404132532935635&type=1&l=08d1698d2f” bottom=”30″]

Ankstesnis straipsnis„Kojos” sučiuptos prie daugiabučio
Kitas straipsnisMetų slenkstis paženklintas trijų dešimtmečių sentimentais

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia