Pradžia Kultūra Renginiai „Butų ūkis” pakvietė gyventojus į susitikimą (nuotraukų galerija, video)

„Butų ūkis” pakvietė gyventojus į susitikimą (nuotraukų galerija, video)

5067
0

Kovo 21 dieną UAB „Ukmergės butų ūkis” ir Savivaldybės ūkio komitetas pakvietė daugiabučių namų atstovus ir gyventojus į susitikimą, kuriame aptarė „Ukmergės butų ūkis” 2016 metų veiklą bei ateities planus, aptarė renovacijos aktualijas. Buvo pristatyti bei apdovanoti geriausi daugiabučiai bei aktyviausi jų nariai.

Gyventojai susitikimo metu labiau norėjo išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus nei klausytis „sauso” pristatymo, todėl vos tik įpusėjus pristatymui, buvo aktyviai klausiama ir diskutuojama. Labiausiai gyventojai piktinosi tuo, kad „Ukmergės butų ūkis” labai nenoriai bendrauja su gyventojais ir visos kalbos baigiasi tik pilstymu iš tuščio į kiaurą. Bene svarbiausius klausimus uždavė Savivaldybės ūkio komiteto pirmininkas, rajono tarybos narys Darius Varnas, kuriam aktyviai pritarė ir daugiabučių namų atstovai.

Į susirinkimą atvykęs rajono meras Rolandas Janickas ragino nesikarščiuoti: „Tik tarpusavyje kalbėdami ir išgirsdami vieni kitus, bus įmanoma rasti bendrą kalbą. Mūsų „Ukmergės butų ūkis” tikrai nėra blogiausias, lyginant su kitų savivaldybių panašiomis įstaigomis”.

„Ukmergės butų ūkis” direktorius Giedrius Pocius taip pat pageidavo sužinoti gyventojų nuomonę dėl galimybės visuose daugiabučiuose pritaikyti terminį šoką, pakeliant kuriam laikui vandens temperatūrą, kad būtų išvengta Vilniaus atvejo, kai buvo nustatyta legioneliozė. Susirinkimo metu pritarta nuomonei, kad visgi reikėtų profilaktiškai tai atlikti, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas po pasitarimo, apsvarstant visas galimybes.

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti geriausiai besitvarkantys daugiabučiai bei aktyviausi jų nariai. Geriausiai besitvarkantys: Vytauto g. 96, Žiedo g. 5, Maironio g. 2A, S. Daukanto g. 71, S. Dariaus ir Girėno g. 30, Jaunimo g. 52, Miškų g. 46, Miškų g.50. Aktyviausi daugiabučių namų atstovai: Andrius Kalesnikovas (Žiedo g. 3), Gražina Kriaučiūnienė (Vilniaus g. 96), Elžbieta Ignatavičienė (Anykščių g. 19), Kęstutis Maksimavičius (Maironio g. 2), Kęstutis Bytautas (Miškų g. 32), Dalia Silenko ir Aldona Ona Malevičienė (Kauno g. 27), Marina Arcybaševa (Deltuvos g. 10).

Po oficialios dalies, visi norintys galėjo diskutuoti su įmonės atstovais prie kavos puodelio.

Visą susitikimo įrašą rasite žemiau:

 

Ankstesnis straipsnisTautodailininkai pristato savo darbus
Kitas straipsnisTaujėniškiai – ,,Drąsesni, stipresni, vikresni“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia