Pradžia Kultūra Renginiai Apdovanoti rajoną garsinantys moksleiviai

Apdovanoti rajoną garsinantys moksleiviai

2506
0

Kraštotyros muziejuje šurmuliavo vaikai ir jaunimas, būriavosi tėveliai ir mokytojai. Čia įvyko 2018 metų Ukmergės rajono savivaldybės gabių vaikų ir jaunimo fondo apdovanojimai. Gėlėmis, padėkos raštais ir piniginiais prizais apdovanoti moksleiviai respublikinėse ar tarptautinėse varžybose iškovoję prizines vietas 2018 metų pirmame pusmetyje.

Apdovanojimai prasidėjo muzika. Susirinkusiems grojo Jokūbas Burneikis (mokytoja Virginija Mažeikienė, koncertmeisterė Laura Burneikienė), Tautvydas Pakėnas (mokytojas Valentinas Pliskus). Mokinius sveikino Fondo pirmininkas, rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Tarp apdovanotųjų po vieną Sporto klubo „Vidiškiai“, Ukmergės „SC-Keliai“, Vidiškių ir „Šilo“ pagrindinių mokyklų, Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijos, trys Taujėnų gimnazijos, penkios Sporto centro komandos. Apdovanotos ne tik komandos, bet ir pavieniai moksleiviai. Iš Jono Basanavičiaus gimnazijos apdovanotųjų buvo 5, iš Veprių pagrindinės mokyklos – 3, Antano Smetonos gimnazijos – 8, Meno mokyklos Muzikos skyriaus – 10, Taujėnų gimnazijos – 7, Sporto centro –12, Sporto klubo „Vilkas“– 7, Dukstynos pagrindinės mokyklos – 2. Jiems išdalinti 6004 eurai.

Sąrašą kokių mokyklų moksleiviai kokius pelnė apdovanojimus galima rasti čia.

Jau antrą kartą apdovanojami ir vien tik dešimtukais mokslo metus baigę moksleiviai. Tokių šiais metais dešimčia daugiau. 44-iems įvairiose mokyklose besimokantiems moksleiviams išdalinti 1672 eurai. Puikiai besimokančių daugiausia „Šilo“ pagrindinėje mokykloje ir Jono Basanavičiaus gimnazijoje – po 10. Antano Smetonos gimnazijoje puikiai mokosi 8 moksleiviai, Taujėnų gimnazijoje ir Užupio pagrindinėje mokykloje – po 4, Senamiesčio, Dukstynos ir Vidiškių pagrindinėse mokyklose – po du, Pašilės progimnazijoje – vienas moksleivis.

Nuo 2007 metų gyvuojantį fondą šiais metais parėmė Ukmergės rajono savivaldybė, UAB „Ukmergės melioracija“, UAB „Ukmergės duona“, UAB „Ukmergės pramonės parkas“ (Stansefabrikken), UAB „Likmerė“.

Arvydas Pėšina

 

Ankstesnis straipsnisMokinių savivaldų padėkos vakaras
Kitas straipsnisSportinė stovykla „Sportas – geriausias vaistas nuo visų ligų“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia