Pradžia Kultūra Anonsai Susisiekimo ministerijos akcija kviečia senjorus atnaujinti vairavimo žinias ir įgūdžius

Susisiekimo ministerijos akcija kviečia senjorus atnaujinti vairavimo žinias ir įgūdžius

2149
0

Ketvirtadienį, gegužės 31 dieną, Lietuvos miestuose vyks socialinė akcija „Senjorai vairuoja saugiai“, kuri pakvies vyresnio amžiaus žmones nemokamai atnaujinti savo vairavimo žinias. Akcijoje dalyvaujančios vairavimo mokyklos Trečiojo amžiaus universiteto studentams savo duris atvers Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose ir Ukmergėje.

Pirmą kartą Lietuvoje rengiama senjorams skirta vairavimo akcija siekiama paskatinti vyresnio amžiaus žmones, ypač tuos, kurie po ilgesnės pertraukos vėl sėda prie automobilio vairo, pasinaudoti profesionalia vairavimo mokyklų pagalba. Konsultacijų metu vairavimo mokyklose senjorai galės pasitikrinti vairavimo žinias, susipažinti su naujausiais Kelių eismo taisyklų pakeitimais ir pasitarti su instruktoriais, kaip elgtis kelyje esant skirtingoms situacijoms. Akcijos dalyviai taip pat galės patys atlikti įvairaus sudėtingumo vairavimo pratimus mokymo aikštelėse ir išgirsti instruktorių patarimus.

Socialinę akciją „Senjorai vairuoja saugiai“ Susisiekimo ministerija organizuoja kartu su Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacija ir Trečiojo amžiaus universitetu.

Senjorai, norintys dalyvauti socialinėje akcijoje „Senjorai vairuoja saugiai“ ir nemokamai pasitikrinti savo vairavimo žinias, gali registruotis vairavimo mokykloje savo mieste.

LR Susisiekimo ministerijos informacija

Ankstesnis straipsnis„NARBUTO“ VAIKŲ KREPŠINIO TAURĖ
Kitas straipsnisKviečiame į Vaikystės šventę

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia