Pradžia Kultūra Anonsai Martynas Kavaliauskas – įspūdingame Naujametiniame gyvo garso koncerte

Martynas Kavaliauskas – įspūdingame Naujametiniame gyvo garso koncerte

351
0

Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausią šių metų žiemos vakarą praleisti drauge – įspūdingame Naujametiniame gyvo garso koncerte – Gruodžio 31 d. Ukmergės kultūros centre.

Šioms Kalėdoms ir Naujiesiems metams paruošėme naują šventinę koncertinę programą – LATINO SHOW, kurioje skambės geriausi visų laikų ispaniški hitai bei netikėtos naujų autorinių Martyno dainų ir legendinių lietuviškų dainų interpretacijos latino ritmu.

Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir tokius ikoniškus klasikinius latino hitus kaip „Lambada“, „Feliz Navidad“, „Guantanamera“, „Baila me“, „Bamboleo“, „Macarena“, „Let‘s get loud“ ir kitus, tačiau Kalėdinio šou svečiai gali tikėtis ir netikėtų lietuviškų dainų interpretacijų.

„Norime scenoje ir klausytojų širdyse sukurti tikrą ir didelę šventę – o gerose šventėse, juk visko būna po truputį…“,- šypsosi už talentą ir atsidavimą vertinamas atlikėjas ir aktorius.

Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe ir pritariančiaisiais vokalais, tačiau dinamišką repertuaro liniją subtiliai papildys ir trimito, trombono bei saksofono skambesys.

Specialiai šiam šou kuriamos specialios dekoracijos bei įspūdingi apšvietimo sprendimai. Taip pat koncerte pasirodys fantastiška šokėjų pora – Marvin&Gintarė.

„Kruopščiai dėliojome repertuarą, norėdami, kad šiame koncerte tilptų kuo daugiau ryškiausių praėjusio šimtmečio ispanų ir argentiniečių kompozitorių kūrinių – siekėme, kad šis šou degtų ir spinduliuotų ta užburiančia pietietiška dvasia ir aistra. Aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. Tebus šis šventinis šou tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, aš Jūsų labai lauksiu.
Su Meile, Martynas.“

Bilietai: Kultūros centro kasoje ir https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/martynas-kavaliauskas–latino-naujieji-ukmerge-372932/

Ankstesnis straipsnisAdventiniai susitikimai „Meto švento laukimas”
Kitas straipsnisKokia yra tobula dovana porai?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia