Pradžia Kultūra Anonsai Lietuvos policija švenčia 100-tį

Lietuvos policija švenčia 100-tį

2773
0

Rugsėjo 28 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose įvyko iškilmingas minėjimas, į kurį gausiai susirinko Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai ir dabartiniai policijos pareigūnai. Šventėje dalyvavo ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Ukmergės filialo nariai: Arvydas Paknys, Raimondas Butrimavičius, Rimvydas Lukošius ir Antonis Greiciūnas. Susirinkusius pasveikino Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Jis nuoširdžiai padėkojo dabartiniams pareigūnams ir veteranams už pasiaukojantį darbą visuomenei.Pareigūnų šeimoms, tėvams, vaikams, žmonoms, vyrams – už palaikymą ir paramą, visiems palinkėjo sėkmės, sveikatos ir kvietė didžiuotis, kad esame, buvome ir liksime policijos pareigūnais.

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas taip pat pasveikino visus šventės dalyvius su garbingu policijos 100-čiu.

Kas geriau gali apžvelgti modernios Lietuvos policijos istoriją, jei ne pirmasis atkurtos Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas. Dabartinis Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pasveikino policijos peregūnus ir veteranus bei įteikė Premjerui ką tik išleistą Lietuvos policijos 100-čio albumą. LPVA pirmininkas Vytautas Navickas veteranų vardu padėkojo Ministrui Pirmininkui -policijos pareigūnų kolegai Sauliui Skverneliui už nuolatinį dėmesį policijos veteranams ir Lietuvos policijos veteranų asociacijai, kaip gausiaisiai ir konstruktyviai veikiančiai visuomeninei organizacijai. Lietuvos policijos šimtmečio proga už nepriekaištingą tarnybą mūsų valstybei ir visuomenei gausus būrys policijos pareigūnų ir Lietuvos policijos veternų apdovanoti Ministro Pirmininko ir Vidaus reikalų ministro padėkomis. LPVA Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas įteikė LPVA atminimo ženklus „Lietuvos policijai 100“ asociacijos nariams, VRM mininstrui, buvusiems ir dabartiniams policijos vadovams.

Šventinę nuotaiką padovanojo Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, vadovaujamas vyriausiojo dirigento Ugniaus Vaiginio.

LPVA Ukmergės filialo informacija

 

Ankstesnis straipsnisErasmus+ projektai Siesikų gimnazijoje
Kitas straipsnisRajono futbolo pirmenybės (pusfinalis)

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia