Pradžia Kultūra Anonsai Kauno kino festivalis Ukmergėje atmins operatorių Audrių Kemežį

Kauno kino festivalis Ukmergėje atmins operatorių Audrių Kemežį

1929
0

Spalio 11 dieną, Ukmergės kultūros centre, žiūrovai turės galimybę išvysti 11 – ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio filmą dramą „Narcizas“ (rež. Dovilė Gasiūnaitė, 2012). Filmas yra specialios festivalio programos „Kiną kuria žmonės“ dalis, skirtos kino operatoriui Audriui Kemežiui atminti.

„Kiną kuria žmonės, ne kameros“, – yra pasakęs žymus Lietuvos operatorius, 2018 m. vasarį palikęs pasaulį po kovos su sunkia liga. Per du kūrybos dešimtmečius A. Kemežys dirbo su žymiausiais Lietuvos kino kūrėjais, nufilmavo daugiau nei trisdešimt filmų, tarp jų ir rež. D. Gasiūnaitės „Narcizą“. „Mes suprasdavome vienas kitą be žodžių“ – prisiminimais apie darbą su A.Kemežiu dalinosi filmo režisierė.

Režisierės Dovilės Gasiūnaitės filme „Narcizas“, Teodoras (akt. Amvrosios Vlachopoulos) yra gražus ir savo vertę suvokiantis styginių kvarteto violončelininkas. Jis traukia žmones, jis juos žaloja, bet vis tiek jam neįmanoma atsispirti. Vaidmenį šioje dramoje sukūrė ir viena ryškiausių Lietuvos operos žvaigždžių – Asmik Grigorian. Filmą žiūrėkite spalio 11 d. 19 val.

Tarptautinis Kauno kino festivalis yra vienas labiausiai vertinamų kino festivalių Lietuvoje ir svarbiausias kino renginys Kaune, pirmenybę teikiantis kūriniams, kuriuose dera aukšta meninė kokybė ir ryški socialinė pozicija.

Daugiau informacijos apie filmą ir bilietus www. kc.ukmerge.lt

Ankstesnis straipsnisRudeniniai žiedai – mokytojams
Kitas straipsnisJaunieji kino gerbėjai Ukmergėje kviečiami į taikią kovą „Už savus pasaulius!“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia