Pradžia Kultūra Anonsai G. Verdi operos „Traviata“ kamerinis atlikimas atkeliauja į Ukmergės kultūros centrą

G. Verdi operos „Traviata“ kamerinis atlikimas atkeliauja į Ukmergės kultūros centrą

398
0

Didelio populiarumo vasarą sulaukęs G. Verdi operos „Traviata“ kamerinis atlikimas gruodžio 21 dieną 18 val. atkeliauja į Ukmergės kultūros centrą!

G. Verdi opera „Traviata“ lietuviškai

Dalyvauja:
Tarptautinių konkursų laureatai
Ona Kolobovaitė (sopranas, Violeta)
Egidijus Bavikinas (tenoras, Alfredas)
Liudas Mikalauskas (bosas-baritonas, Žermonas)
Beata Vingraitė – Andriuškevičienė (fortepijonas)

„Pakelkim, pakelkim mes taurę linksmybių!” – štai kaip prieš 100 metų prasidėjo profesionaliosios Lietuvos operos kelias Operos ir dramos vaidykloje Kaune!
Šiai progai paminėti publikos pamilti operos solistai, tarptautinių konkursų laureatai Ona Kolobovaitė, Egidijus Bavikinas, Liudas Mikalauskas bei pianistė Beata Vingraitė parengė kamerinį G. Verdi operos „Traviata“ atlikimą. Kodėl kamerinį? Todėl, kad ji atliekama be orkestro ir choro, o kai kurias masines scenas pakeis ištraukos iš Aleksando Diuma romano „Dama su kamelijomis“, pagal kurį originaliai ir buvo sukurta ši opera dar XIX a. Spektaklio monologai ir dialogai, besipinantys su operų arijomis ir duetais, mums visiems žinomą tragišką meilės istoriją atskleis dar nematytu būdu.

Nuo šventės iki pykčio, nuo meilės iki mirties Jus lydės programoje dalyvaujantys menininkai, atskleisdami dar nepažintas vienos geidžiamiausių Paryžiaus kurtizanių Violetos, bei jauno provincijos bajoro Alfredo ir jo tėvo Žermono gyvenimo dramas.

Ankstesnis straipsnisRajono tinklinio pirmenybes laimėjo „Draugai“
Kitas straipsnisNatūrali kosmetika vaikams: kas svarbu ir kaip nesuklysti renkantis produktus?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia