Pradžia Kultūra Anonsai Aplinkos ministerija kviečia prisijungti prie pasaulinės „Žemės valandos“ akcijos

Aplinkos ministerija kviečia prisijungti prie pasaulinės „Žemės valandos“ akcijos

2093
0

Kovo 24 d., 20.30 val. Aplinkos ministerija, kaip ir kasmet, prisijungs prie pasaulinės „Žemės valandos“ akcijos ir kviečia visas valstybės ir savivaldos institucijas, verslo įmones ir nevyriausybines organizacijas, mokymo ir švietimo įstaigas, visus gyventojus vienai valandai išjungti šviesas ir taip leisti planetai 60 minučių atsikvėpti.

„Parodykime, kad mums svarbi Žemės ateitis, ir rytoj vakare, 20.30 val., vienai valandai išjunkime šviesą namuose ar darbovietėje, – sako aplinkos viceministras Martynas Norbutas. – Nesvarbu, kiek energijos bus sutaupyta, daug svarbiau – įsitraukti patiems ir įtraukti kitus. Juk pokyčiai pirmiausia prasideda nuo kiekvieno žmogaus ir nuo jo pastangų keistis.“

Akcijos „Žemės valanda“ metu daugybė pastatų ir istorinių objektų visame pasaulyje 60-čiai minučių paskęs tamsoje. Solidarizuojantis su šia pasauline pilietine iniciatyva, Aplinkos ministerijoje tą valandą bus išjungtas pastato vidinis ir išorinis apšvietimas – tiek, kiek leidžia saugumo reikalavimai.

Akcija „Žemės valanda“ siekiama atkreipti dėmesį į klimato kaitos keliamas grėsmes mūsų planetai. Šioje Pasaulio gamtos fondo 2007 m. pradėtoje akcijoje dalyvauja per pusantro šimto valstybių, ir į ją įsitraukia milijonai žmonių.

am.lt

Ankstesnis straipsnisPaminėta Pasaulinė Meteorologijos diena
Kitas straipsnisSusitikimą su ukmergiškiais Kultūros ministrė baigė Užugiryje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia