Pradžia Gyvenimas Žmonės Pasirink globoti: Dvyniai Augustas ir Tomas

Pasirink globoti: Dvyniai Augustas ir Tomas

2005
0

globotiDvyniai Augustas ir Tomas augo stiprūs, sveiki ir tėvams didelių rūpesčių nekėlė.

Nors buvo panašūs kaip du vandens lašai, bet charakteriai skyrėsi. Augustas buvo tvarkingas ir labai atsakingas vaikas, o Tomas – atvirkščiai. Jam įvairios bėdos nutikdavo dėl kitų kaltės.
Kai berniukai pradėjo rašyti laiškus spausdintomis raidėmis, kaip ir visi vaikai pradžioje, šeimoje įvyko kai kas labai įdomaus.

Tie laiškai, žinoma, buvo Kalėdų seniui. Nors berniukai labai stropiai užklijavo vokus ir įdėjo į tėvų nurodytą dėžutę, suaugę juos labai stropiai atklijavo ir paskaitė.

Abu berniukai paprašė Kalėdų senio kiekvienas atskirai, kad jis jiems abiems padovanotų sesutę Saulę. Ir vardas parašytas paryškintai kiekvieno laiške.

Tėveliai tiek suglumo, kad viens kitam tepasakė, kad niekad negirdėjo brolių pokalbių sesutės tema. O ir patys realiai nemąstė apie trečią vaiką.

Atėjo šv. Kalėdos. Tėvai supirko dovanas ir galvojo, kad viskas taip ir baigsis.

– Mums nereikia dovanų, kurių neprašėme, -pareiškė vienu balsu broliai. – Mes prašėme sesutės Saulės. Tai mes parašėme laiške, o ar jo nieks neskaitė?

Tokios reakcijos ir šv. Kalėdų šventės tėvai nesitikėjo. Tik pasikalbėję su darželio draugais ir kitų vaikų tėvais sužinojo, kad tik apie sesutę Saulę ir kalbėjo dvyniai. Jie buvo įsitikinę, kad Kalėdų senis ir ateis su ja į namus. Sesutė jau vaikščios ir kalbės.
Laikas ėjo, bet dvyniai nenusileido ir buvo tokie atkaklūs, kad tėvai pradėjo galvoti apie įvaikinimą.

Vieną sekmadienį šeima išsiruošė į vaikų globos namus. Tiesiog pabendrauti su likimo nuskriaustais vaikais, pasidomėti, gal yra ir įvaikinimui galimų mažylių.

– Mamyte, tėveli, – šaukdami ir už rankų laikydami šviesią garbanotą mažą mergaitę atbėgo dvyniai, – radom Saulę.
Toliau viskas klostėsi, kaip fantastiniame filme. Pasirodo, kad mergytė absoliuti našlaitė, kad ją pagimdė labai jauna mergina, kuri iš karto jos atsisakė ir išvyko iš Lietuvos. Jos niekas nelankė. Ir vardas tos mažylės – Saulė.

Šeima įveikė visas kliūtis ir formalumus. Po gero pusmečio nuo pirmos susitikimo dienos Saulė gyveno šeimoje dvynių mylima, globojama, tikras jų svajonės išsipildymas.

Jeigu jus domina globos ar įvaikinimo temos, turite neatsakytų klausimų kreipkitės į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro direktorę arba skambinkite tel. 8 340 63561, rašykite el. paštu s.bakanauskiene@ukmerge.lt

I dalis: http://vilkmerge.lt/pasirink-globoti

II dalis: http://vilkmerge.lt/pasirink-globoti-ii-dalis

Ankstesnis straipsnisAukščiausiasis teismas priėmė Ukmergės savivaldybei palankią nutartį (papildyta: Miesto energijos komentaras)
Kitas straipsnisIšsaugojo prieškario diplomato pasą – Lietuvos pilietybės negavo

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia