Pradžia Gyvenimas Laisvalaikis GATVIŲ NUORODOS: Pasižvalgymai po sodų bendrijas

GATVIŲ NUORODOS: Pasižvalgymai po sodų bendrijas

3275
0

Ne taip jau ir seniai norintys sužinoti kur kokia gatvė yra mieste, turėdavo ieškoti iškabų ant namų. Vėliau gatvių nuorodos buvo įrengtos prie kiekvienos gatvės sankryžos. Tačiau šį kartą ne apie miestą, o apie sodų bendrijose esantį gatvių tinklą. Daugelyje sodų bendrijų nuorodos į tam tikras gatves taip pat patogiai yra įrengtos prie kiekvienos pagrindiniame kelyje esančios sankryžos, tačiau nemažai yra ir tokių sodų bendrijų, kur tokių nuorodų nėra.

Kas įdomaus nuorodose? Daugelis atsakytų, kad nieko. Tačiau ir jose kartais galima atrasti kažką neįprasto. Kai kurios bendrijos gatvių nuorodas pateikia originaliai. Daugeliui tai tarsi saviraiškos forma – kas originaliau sukurs gatvių nuorodos lentelę. Tiesa, panašu, kad tokiomis „meninėmis” gatvių nuorodomis, linkusios puoštis ne visos sodų bendrijos, kiti  eina lengviauiu keliu – tiesiog įrengia aliuminės skardos gatvių nuorodos lentelę.

Šį kartą vaikščiojome Šventosios, Vaivorykštės, Draugystės ir Vienybės sodų bendrijose. Tiesa, visko neapėjome (dėl vienintelės priežasties – norint saugiai eiti, reikia arba važiuoti arba dėtis pačiūžas, nes gatvės – grynos čiuožyklos, žvyro jos, matyt, niekada nemačiusios), todėl galėjome ir kažko neužfiksuoti, tačiau pagrindiniai akcentai matyti. Bene geriausiai gatvių tinklą nuorodomis sustygavusi Draugystės ir Šventosios sodų bendrija. Gatves nuorodomis gerai sustygavusi ir Vaivorykštės sodų bendrija, tiesa, originalumu nepasižymi – paprasčiausios aliuminės skardos lentelės. Sodų bendrija „Vienybė” gatvių nuorodomis ne itin rūpinasi. Daugelio gatvių nuorodų net nepavyko aptikti, nors kai kurios rastos taip pat buvo originalios. Tiesa, norėtųsi, kad gatvių nuorodos būtų ir atnaujinamos, nes kai kurios jau bebaigiančios sunykti.

Kviečiame ir Jus pasižvalgyti, ką gi įdomaus radome.

vilkmerge.lt

Ankstesnis straipsnisGAISRAS: Liepsnojo sodo namelis SB „Draugystė”
Kitas straipsnisKAPELŲ ŠVENTĖ Deltuvoje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia