Pradžia Aktualijos Rašo skaitytojai Ukmergės mieste – NAUJI KELIO ŽENKLAI

Ukmergės mieste – NAUJI KELIO ŽENKLAI

3063
0

Vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į kovo mėnesį atsiradusius naujus kelio ženklus Ukmergės gatvėse.

Miesto cente, Kęstučio aikštėje, ties Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo parduotuve „Vaivorykštė“ ir prie SEB banko pastato, įrengti kelio ženklai „Sustoti draudžiama“ su papildoma lentele „Galiojimo zona į priekį“ (ženklas prie parduotuvės „Vaivorykštė“) ir „Galiojimo zonos pabaiga“ (ženklas prie SEB banko pastato). Taip pat atsirado du nurodomieji kelio ženklai „Stovėjimo ribotą laiką vieta“ (2 val.) su papildomomis lentelėmis „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (8-17 h) ir „Lengvųjų automobilių stovėjimo būdas“ transporto priemonių stovėjimo tvarkai užtikrinti.

Tokį sprendimą priėmė Ukmergės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, atsižvelgdama į bendrovės „Ukmergės autobusų parkas“ prašymą spręsti automobilių statymo problemą Kęstučio aikštėje – esą dėl netvarkingai statomų transporto priemonių po miestą kursuojantys autobusai negali privažiuoti prie šaligatvio ir tvarkingai išlaipinti ir įlaipinti keleivius, dėl to susidaro pavojingos situacijos.

Ties Kauno gatvės 18-uoju numeriu pažymėtu pastatu įrengtas nukreipiamasis kelio ženklas „Važiuoti tiesiai“ ir koreguotas horizontalusis ženklinimas (pratęsta ištisinė linija). Automobilių stovėjimo aikštelėje (Kauno g. 9, prie prekybos centro „Topo centras“ ir restorano „Vilkmergė“) prie išvažiavimo į Kauno gatvę įrengtas nukreipiamasis kelio ženklas „Važiuoti į dešinę“.

Šis sprendimą taip pat patvirtino Savivaldybės Saugaus eismo komisija.

Primename, kelio ženklų nepaisymas asmeniui gali užtraukti administracinę atsakomybę.

Ukmergės rajono savivaldybės Viešosios tvarkos aplinkosaugos skyriaus specialistai šią savaitę kai kuriems vairuotojams už jų automobilių valytuvų paliko Perspėjimus dėl pažeidžiamų kelio taisyklių.

Ukmergės raj. savivaldybės/ukmerge.lt informacija

Daivos Zimblienės nuotr.

Ankstesnis straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo prieš sugyventinę; Norėjo nuraminti kaimyną, gavo per dantis
Kitas straipsnisMiškui reikia ramybės – laikas į šoną padėti kirvį

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia