Pradžia Aktualijos Rašo skaitytojai Ne visiems galioja taisyklės: nebijome net viešumo

Ne visiems galioja taisyklės: nebijome net viešumo

2143
0
P1250299

P1250299

Visi, na bent tikimės, kad visi, mėgstame tvarką. Deja, ne visi, mėgstame tvarkytis taip, kaip to reikalauja taisyklės. Per žiniasklaidą, susitikimus su valdžia ir kitus šaltinius, gyventojai raginami nemesti žaliųjų atliekų, stambiųjų atliekų, padangų ir panašių atliekų į buitinių atliekų konteinerius. Deja. Daugeliui to nedaryti neįveikiama misija. Žmonės tokie drąsūs, kad net nebijo viešumo, kai juos mato, kai net šalia stovi su video ir foto kameromis. Matyt, jaučiasi nebaudžiami.

 Štai viena moteriškė, galimai iš sodų bendrijos „Statikai” vežimėliu atvežė pilnus maišus pomidorų žaliųjų atliekų. Ir ramiausia sąžine tomis atliekomis atsikratė.

P1250298 copy

Dar kita moteriškė, jau „Draugystės” soduose, nepabijojo net kamerų. Šalia konteinerių paliko pilną maišą įvairių daržo ir sodo atliekų. Dar po kiek laiko atnešė visą kibirą iškastų šaknų su žemėm ir ramiai sau supylė į konteinerį. Matyt, taip daro nuolat ir pastoviai, nes baimės būti nubaustai, o gal tiesiog supratimo, neturi. Keisčiausia, kai taip elgiasi gyvenantys sodų bendrijose, juk visas žaliąsias atliekas galima sunaudoti pačiame ūkyje. Bet matyt žmogui lengviau išmesti.

DSC00206

DSC00202 DSC00209 DSC00205

Kitas šiukšlynas Veterinarijos gatvėje. Komentarų manau jau nereikia.

P1250290

Ankstesnis straipsnisSoduose „apsigyveno” „topiaras”
Kitas straipsnisJuozas Songaila: „Mažiau dejuokime, o daugiau judėkime”