Pradžia Aktualijos Pranešimai Ukmergėje lankėsi JAV ambasados Lietuvoje atstovai

Ukmergėje lankėsi JAV ambasados Lietuvoje atstovai

1206
0
v DSC-0012-8662

v DSC-0012-8662

Kovo 9 d. Ukmergėje viešėjo JAV ambasados Lietuvoje atstovai – ambasados patarėjas ekonomikos ir politikos klausimais Jonathan Herzog, ekonomikos ir politikos specialistė Giedra Gurevičiūtė-Demereckienė, studentas Jakob Keller, ambasadoje atliekantis praktiką.

Ukmergės rajono savivaldybėje svečius priėmė rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, direktoriaus pavaduotoja Agnė Balčiūnienė. Susitikime taip pat dalyvavo mero patarėja Laima Gambickienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Dalė Steponavičienė, Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė.

Svečiams parodytas filmas apie Ukmergę, kalbėta apie socialinę, ekonominę rajono situaciją, investicijų sąlygas ir galimybes.

Jonathan Herzog sakė, kad ambasados prioritetas – vykti į Lietuvos regionus siekiant sužinoti regionų prioritetus. Svečias sakė turintis žinių, kad Ukmergės rajono savivaldybė yra nemažai pasiekusi vaikų globos reformos, romų integracijos srityse.

Savivaldybės meras papasakojo apie rajone vykstančius procesus, akcentuodamas reformas Vaikų globos namuose, tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą, ryšį su bendruomenėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, siekiant spręsti rajono žmonių problemas, padėti įgyvendinti rajono bendruomenių idėjas, mažinti socialinę atskirtį.

JAV ambasados atstovai lankėsi Siesikų gimnazijoje, Vaikų globos namuose Siesikuose, vaikų laisvalaikio ir popamokinio užimtumo centre „Lyderių karta”.

Dalia Ivaškevičienė, Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

ukmerge.lt

Ankstesnis straipsnisKovo 11-osios akto signataras: „Niekada nesupratau tų, kurie sako: „Prie ruso buvo geriau“
Kitas straipsnisMedikai įspėja: ligas platinančios erkės jau pabudo

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia