Pradžia Aktualijos Pranešimai Įsteigta Leonpolio kaimo bendruomenė

Įsteigta Leonpolio kaimo bendruomenė

1313
0
12722316 968953223140991 1872106980 o

12722316 968953223140991 1872106980 o

Šių metų vasario 6-osios popietę, Deltuvos seniūnijos Leonpolio kaimas buvo pilnas juoko ir geros nuotaikos – leonpoliškiai šventė žiemos šventę, kurios metu įvairiais ritualais, šokiais, papročiais bei dainomis stengėsi išvyti žiemą iš kiemo ir kuo greičiau prisišaukti pavasarį.

Į senąją vaikų žaidimų aikštelę, esančią netoli dvaro rūmų, šeimomis ir po vieną, rinkosi Leonpolio kaime gyvenantys žmonės. Išties džiugu, kad šiemet Užgavėnės sutapo su ilgai planuotu ir lauktu – pirmuoju oficialiu, steigiamuoju „Leonpolio kaimo bendruomenės“ susirinkimu. Nei stiprėjantis vėjas, nei vėstantis pavakario oras neatbaidė entuziastų, norinčių pagaliau susiburti į oficialią organizaciją.
{adselite}Visi naujai įsikūrusios bendruomenės nariai norėtų padėkoti Kristinai ir Aurelijui Kaseliams, Jonei ir Žydrūnui Džioveniams bei Agnei ir Irtautui Balčiūnams, kuriems ir kilo mintis įkurti šią bendruomenę būtent švenčiant vieną linksmiausių ir tradiciškiausių švenčių metuose – Užgavėnes. Taip pat leonpoliškiai reiškia padėką AB Rokiškio pienas filialo „Ukmergės pieninė“ direktoriui Vytautui Lapei, kurio dėka šventė buvo dar sotesnė ir saldesnė bei visiems atvykusiems ir prisidėjusiems prie šios gražios idėjos įgyvendinimo.
Susirinkimo metu leonpoliškė Agnė Balčiūnienė trumpai pristatė bendruomenės veiklos tikslus, ir supažindino su įstatais, kuriuos buvo įpareigota parengti po bendruomenės steigimo sutarties pasirašymo, o kartu su kita viena iš pagrindinių šio susirinkimo iniciatorių – Kristina Kaseliene, kuri buvo išrinkta Leonpolio kaimo bendruomenės pirmininke, pristatė visą likusią bendruomenės veiklą – užsiėmimus vaikams, planuojamus renginius ir fondus, iš kurių planuojama gauti lėšų bendruomenės veiklai. Linksmai besišnekučiuodami susirinkusieji aptarė nario mokestį, papasakojo, kuo kiekvienas gali prisidėti prie bendruomenės veiklos ir jau keliaudami namo, visi, kaip vienas, sutarė, kad šis susirinkimas – graži prasmingos ir naudingos veiklos pradžia.

Leonpolio kaimo bendruomenės informacija

Ankstesnis straipsnisValdui Adamkui įteiktas Santarvės ordinas
Kitas straipsnisPolicijos suvestinė: apgavo sukčiai, nuvarė automobilį

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia