Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Vijosi vagį; Dingo dviratis ir saulės baterija; Smurtavo šeimoje

POLICIJOS SUVESTINĖ: Vijosi vagį; Dingo dviratis ir saulės baterija; Smurtavo šeimoje

4362
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

2018 m. balandžio 5 d., apie 14.50 val., Ukmergės RVK parduotuvėje „Uosis“ , vyriškis paprašė 0,7 litro talpos degtinės butelio „Lietuviška originali” , kainuojančio 9.75 eurus. Pardavėjai paėmusi butelį nuskenavo ir pastatė ant prekystalio. Vyriškis butelį įsidėjo į vidinę striukės kišenę ir nesumokėjęs išbėgo pro duris. Pardavėja vijosi vyriškį iki miškelio, esančio už Ąžuolų gatvės, tačiau šis paspruko.

Balandžio 2 dienos ryte pastebėta, kad iš garažo, esančio prie gyvenamojo namo, Ukmergės r., Vidiškių sen., Varkališkių k., atlaužus automatinius vartus ir patekus į vidų, buvo pavogtas sportinis dviratis CUBE AGREE GTC-2014 RACE, juodos spalvos rėmu. Dėl sugadintų automatinių vartų padaryta žala 200 eurų, o dėl pavogto dviračio 1000 eurų žala. Viso padaryta 1200 eurų žala.

Balandžio 4 dieną, apie 10 val., namuose, Ukmergės r., Taujėnuose, tėvas (gim. 1939 m.) panaudojo fizinį smurtą prieš dukrą (gim. 1972 m.), vieną kartą suduodamas rankos plaštaka į kairį skruostą ir tuo sukeldamas dukrai fizinį skausmą.

Balandžio 4 dieną, apie 11 val. 10 min. Ukmergės r., Vidiškių sen., Varkališkių k., ”Dukstynos miške”, AB ”ABER GRID” elektronikos ir telekomunikacijų inžinierius pastebėjo, kad kovo 31 dieną, apie 21 val 30 min., patekus į dujotiekio magistralėje esančią čiaupų aikštelėję, kuri buvo aptverta, išlaužta saugykla bei pavogta saulės baterija, kuri buvo pritvirtinta prie metalinio stulpo. Iš saugyklos niekas nepavogta. Nulaužtas vienas tvoros segmentas. Žala tikslinama.

Balandžio 4 dieną, 19 val. 13 min., Ukmergėje, Deltuvos g., konflikto metu sugyventinis (gim. 1984 m.), sugriebęs abejomis rankomis už kaklo savo sugyventinei (gim. 1978 m.) mažamečių vaikų akivaizdoje ją smaugė, mušė. Ukmergės ligoninės priėmimo skyriuje konstatuoti abiejų žastų sumušimai. Po apžiūros moteris išleista į namus.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisUkmergės švietimo bendruomenę vienijantis Facebook puslapis
Kitas straipsnisKą daryti, kad jūsų darbuotojai norėtų ir galėtų dirbti gerai?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia