Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivūs; Sukėlė eismo įvykį; Pasidarbavo vagys

POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivūs; Sukėlė eismo įvykį; Pasidarbavo vagys

4314
0

Birželio 8 dieną, apie 8.35 val., Ukmergės r., Šešuolių sen.., kelyje Ukmergė-Molėtai, 21-me km, ties įvažiavimu į Skuolių koplyčią, į automobilį TOYOTA COROLLA VERSO, vairuojamą moters (gim. 1963 m.), važiuojantį iš Molėtų pusės link Ukmergės, sukantį į kairę, į aikštelę, esančią prie koplyčios, į kairės pusės galinę dalį atsitrenkė ta pačia kryptimi, iš paskos važiavęs automobilis OPEL FRONTERA, vairuojamas moters (gim. 1954 m.). Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai, sužalota automobilio TOYOTA COROLLA VERSO vairuotoja. VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” jai buvo nustatytas kairiojo raktikaulio lūžimas. Ji paguldyta į Trauminį sk. Eismo įvykio metu abi vairuotojos buvo blaivios, vairuotojo pažymėjimus turėjo. Iš abiejų vairuotojų tyrimui paimtas kraujas.

Birželio 8 dieną, apie 10 val. 04 min., Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK vyresnysis tyrėjas Ukmergės r., Pabaisko sen., ties Praniukų k., kelyje Gelvonai – Vepriai – Lokėnai, 2 kilometre, sustabdė traktorių KIOTI, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1964 m.). Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui nustatytas 2.26 prom. girtumas.

Birželio 8 dieną, apie 20 val 5 min., savininkė atvykusi į sodybą, esančią Žvynėnų k., Želvos sen., Ukmergės r., pastebėjo, kad įsilaužta į negyvenamą namą. Apžiūrėjusi viduje išvartytus daiktus, pasigedo įvairių statybinių įrankių, televizoriaus LG ir kitų daiktų. Viso padaryta – 3310 eurų žala.

Birželio 9 dieną, apie 12.20 val., Vilniaus AVPK Ukmergės r. RS vyriausiasis patrulis automagistralėje A2, ties degaline „Viada ” (Dukstynos k., Ukmergės r.) sustabdė automobilį AUDI A3, kurią būdamas neblaivus vairavo vilnietis (g. 1973 m.). Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui nustatytas 2.62 promilės girtumas.

Birželio 9 dieną, apie 21 val. 21 min., Ukmergės r. PK vyriausieji patruliai gavo pranešimą, kad Ukmergės r., Vidiškių sen., Baublių k., nuo kelio į griovį įvažiavo automobilis. Vairuotojas svirduliuoja, galimai neblaivus. Bando išvažiuoti. Įvykio vietoje patruliai nustatė, kad kelyje Rečionys – Obeliai, 1 km automobilį TOYOTA vairavo neblaivus vyras (gim. 1997 m.). Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui nustatytas 1.68 prom. girtumas.

Birželio 10 dieną, 4.25 val., Ukmergėje, Draugystės g., ties 60 namu, Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK vyriausieji patruliai sustabdė automobilį SKODA OKTAVIA, kurį, būdamas neblaivus, vairavo vyras (gim. 1959 m.). 4.33 val. alkoholio kiekio matuokliu jam buvo nustatytas 2.45 promilių girtumas.

Gegužės 30 dieną, apie 17.40 val., Ukmergėje, Vytauto g., ties 41 namu, pėsčiųjų perėjoje automobilis MITSUBISHI COLT, kurį vairavo moteris (gim. 1945 m.), partrenkė ir sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusį pėstįjį (gim. 2000 m.). Gegužės 30 dieną VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos sk. jaunuoliui buvo nustatyti dešinės kojos ir kairės rankos alkūnės sumušimai. Jis buvo išleistas į namus. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis. Abu jo dalyviai buvo blaivūs. Vairuotoja vairuotojo pažymėjimą turėjo. Birželio 8 dieną VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” pėsčiajam buvo nustatyti čiurnos ir pėdos raiščių plyšimas ir šokikaulio lūžis.

Birželio 10 dieną, apie 21 val. 10 min., Ukmergės r. PK vyriausieji patruliai kelyje Vytinė – Vaitkuškis- Ukmergė, 1 km, sustabdė automobilį VW GOLF, kurį vairavo neblaivi moteris (gim. 1951 m.). Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojai nustatytas 2.31 prom. girtumas.

Birželio 10 dieną, apie 8 val., buvo pastebėta, kad nulaužus pakabinamą spyną, buvo įsibrauta į prekybos kioską, esantį Ukmergės r., Veprių sen., Pageležių k., ir iš jo vidaus pavogta apie 20 vnt. arbūzų. Padaryta žala – 200 eurų.

Birželio 3 dieną, ukmergiškis skelbimų portale ”SKELBIU.LT” rado skelbimą, kad parduodamos medžio apdirbimo staklės ”DEVALT DW745”. Paskambinęs nurodytu telefono numeriu, susitarė su savininku, kad perka jo parduodamas stakles. Į nurodytą sąskaitą ukmergiškis pervedė 230 eurų. Iki šiol prekės jis negavo, su pardavėju nesusisiekia. Žala – 230 eurų.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 9 kartus
Kitas straipsnisSUNKIAUSIAI BESIVERČIANTIEMS, UKMERGĖS UGNIAGESIAI NEMOKAMAI ĮRENGS DŪMŲ DETEKTORIUS

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia