Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: vagystės, smurtas

Policijos suvestinė: vagystės, smurtas

1287
0
IMG 4971

IMG 4971

Birželio 23 dieną, apie 15 val., pilietis, gim. 1989 m., savo automobilį, Skoda pastatė netoli „Dukstynos“ kapinių. Po penkiolikos minučių atėjęs prie automobilio pastebėjo, kad išdaužtas dešinės pusės priekinių durelių stiklas, o iš vidaus pavogtas mob. ryšio tel. Samsung Galaxy S7 edge.

Birželio 15 dieną, apie 17 val., Giedraičių g., esančioje siuvykloje, nenustatytas asmuo sudaužė planšetinį kompiuterį „Samsung Galaxy Tab 3“. Žala 145 eurai.
Birželio 23 dieną, apie 15 val. 40 min., iš VĮ „REGITRA“ Vilniaus filialo Ukmergės grupės, specialisto gautas pranešimas, jog pilietis pageidavo registruoti transporto priemonę (puspriekabę) „KRONE“, su jos identifikavimo numerio klastojimo požymiais, t.y. padarė nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 306(1) str. 1 d.

Birželio 24 dieną, apie 14 val., pilietis, atvykęs į  butą, esantį Jaunimo g., Ukmergėje, kurį buvo išnuomavęs, pasigedo sofos lovos, o sandėliuke, esančiame daugiabučio namo rūsyje, keturių lengvo lydinio ratlankių, 19 colių, originalių BMW, su vasarinėmis padangomis. Padaryta žala 805 eurai.
Birželio 25 dieną, apie 21 val. 55 min. namuose, būdamas neblaivus pilietis, gim. 1980 m., kilus konfliktui koridoriuje mažamečio vaiko akivaizdoje vieną kartą spyrė ir kartą kumščiu trenkė į veidą sugyventinei, gim. 1983 m. Šiais veiksmais  moteriai sukėlė fizinį skausmą.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisNuo prisvilusių puodų iki katino gelbėjimo
Kitas straipsnis„Tyrimas“ atskleidė kodėl geriama? Alkoholio pramonė atsisakys neveikiančios reklamos?

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia