Home 112 Suvestinės Policijos suvestinė: vagystės ir smurtas

Policijos suvestinė: vagystės ir smurtas

2164
0

img_3230Spalio 29 dieną, apie 9 val. 30 min., Ukmergės m., V.Kudirkos g., ties 10 namu pastebėta, kad nuo gatvės pavogtas automobilis „VW GOLF PLUS“. Automobilį savininkas gatvėje paliko stovėti spalio 28 d., apie 18 val. Žala – 5200 eurų.

Spalio 29 dieną, apie 10 val. 50 min., Ukmergės r., Veprių mstl. prie kapinių iš automobilio „OPEL ASTRA“, išdaužius dešinės pusės galinių durelių stiklą, nuo galinės sėdynės buvo pavogta rankinė su 80 eurų, dokumentais ir kitais daiktais. Žala – 275 eurai.

Rugsėjo 30 dieną, apie 21 val., Ukmergės m., bute išgertuvių metu kilus žodiniam konfliktui tarp sugyventinės (gim. 1958 m.) ir sugyventinio (gim. 1956 m.), pastarasis naudojo fizinį smurtą prieš moterį. Dėl patirtų sužalojimų moteris kreipėsi į medicinos ekspertą.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Previous articleProjekto „Tapk krepšinio žvaigžde“ treniruotėje Ukmergėje – kaip niekada gausus būrys mažųjų krepšininkių
Next articleAukščiausiasis teismas priėmė Ukmergės savivaldybei palankią nutartį (papildyta: Miesto energijos komentaras)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here