Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: sumušė brolis; rado mirusį; pasigedo telefono; apgavo sukčiai

Policijos suvestinė: sumušė brolis; rado mirusį; pasigedo telefono; apgavo sukčiai

1320
0
IMG 6229 copy copy

IMG 6229 copy copy

Balandžio 8 dieną, apie 23 val. 30 min., parke, Vasario 16-os g. , Ukmergėje aštuoniolikmetį sumušė metais jaunesnis jo brolis su draugu. Dėl nosies sumušimo nukentėjusysis kreipėsi į VšĮ „Ukmergės ligoninė’ priėmimo skyrių.

Balandžio 10 dieną, apie 11 val., kaimynai pranešė, jog Ukmergės r., Vidiškių sen., Šventupės k., bute jau kelintą dieną groja muzika, durų niekas neatidaro, o iš buto sklinda nemalonus kvapas. Iškviesti Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kopėčiomis pateko į daugiabučio namo trečiame aukšte esantį balkoną. Iš jo, pro balkono duris pateko į buto vidų. Bute rastas 62-jų metų šeimininko lavonas, be išorinių smurto žymių.

Balandžio 10 dieną, apie 14.30 val., PC ,,Maxima”, Ukmergėje, Antakalnio g., ukmergiškė, rinkdamasi prekes iš šaldytuvo savo mobilųjį telefoną ,,SONY XPERIA Z3 Compact” pasidėjo šalia ir pamiršo. Sumokėjusi už prekes ir nuėjusi į automobilį pasigedo telefono, tačiau sugrįžusi atgal į parduotuvę jo jau neberado. Žala – 450 eurų.

Balandžio 10 dieną, apie 14.10 val., ukmergiškei (g. 1930 m.) paskambino į laidinį telefoną moteris ir prisistatė brolio dukra, bei pasiguodė, kad eidama laiptais pargriuvo ir griūdama sužalojo mažametį vaiką. Vaikas sužalotas smarkiai, reikalinga operacija, o tam reikalingi pinigai. Bekalbant telefonu į duris paskambino jaunuolis, kurį įsileidusi ukmergiškė atidavė 4700 eurų.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisLietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate – Ukmergės SC komandos sidabro medaliai
Kitas straipsnisVaizdu nuo piliakalnio galite gėrėtis sūpynėse

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia