Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: sukčiai, vagystės, smurtas

Policijos suvestinė: sukčiai, vagystės, smurtas

1573
0

IMG 6823 copy

Kovo 10 dieną, apie 9.00 val., Ukmergės m., Kauno g. 30, iš AB „DNB” banko bankomato moteris norėjo nusiimti pinigus, tačiau nelabai suprato, kaip tai padaryti. Ji pagalbos paprašė šalia stovėjusios jaunos moters. Jai parodė PIN kodą, kurį surinkusi jaunoji moteris nuėmė 100 eurų. Netrukus paprašė grąžinti kortelę, tačiau moteris pasakė neva pasiėmė kortelę ir jau įsidėjau. Maždaug po pusvalandžio ukmergiškė kreipėsi į tą patį banką dėl savo kortelės bei norėdama sužinoti pinigų likutį. Tuomet sužinojo, kad nuo sąskaitos nuimti 835 eurai. Moteris buvo jauna, iki 30 metų amžiaus, šviesių plaukų, stambaus kūno sudėjimo. Policija nustatinėja įtariamąją.

Kovo 10 dieną, apie 13 val. ukmergiškei laidinį fiksuoto ryšio telefoną paskambino nepažįstamas vyras, kuris prisistatė policijos pareigūnu. Jis pasakė, kad pinigai, kuriuos keit4 iš litų į eurus, yra netikri ir juos reikia nuvežti į Vilniaus banką patikrinti. Netrukus į namus atvyo policijos pareigūnu prisitatęs nepažįstamas vyras, apie 30-34 m amžiaus. Paėmęs 7200 eurų jis išėjo, pasakęs neva patikrinsiąs automobilyje pinigus ir sugrįšiąs. Tačiau taip ir negrįžo. Tada moteris suprato, jog buvau apgauta.

Kovo 12 dieną, apie 7.00 val. Ukmergės m., Radastų g., pastebėta, kad iš privataus namo kiemo, kur stovėjo neužrakintas automobilis VW Passat, buvo pavogta magnetola. Iš neužrakinto namo rūsio pavogtas benzininis pjūklas „Stihl 294”, perforatorius „Toshiba” buvęs dėžėje „Makita” su grąžtais ir kaltais bei kirvis „Fiskars”. Viso padaryta turtinė žala – 550 eurų.

Kovo 12 dieną, apie 14 val. 50 min. moteris (gim. 1975 m.) atvykusi į jos šeimai priklausantį sodą, esantį SB „Draugystė”, Ukmergė, pastebėjo, kad kieme nuversta mažoji bitidė, o sodo namelio išplėštos kelios durys ir iš vidaus pavogta koklių, kamino uždarymo sklendės, kamino durelės. Žala tikslinama.

Kovo 12 dieną, apie 23.00 val., Ukmergėje, IĮ teritorijoje,ūkio dalies darbuotoją (g. 1947 m.) , darbo metu, beeinantį iš katilinės užpuolė du kaukėti nepažįstami vyrai. Iš kišenes jie ištraukė piniginę, kurioje buvo darbuotojo pažymėjimas, DNB banko mokėjimo kortelė, įvairios nuolaidų kortelės, apie 3400 eurų.

Kovo 12 dieną, apie 19 val., namuose , Ukmergėje būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, vyras naudojo fizinį smurtą prieš žmoną.

Kovo 13 dieną, apie 18 val. 30 min. Ukmergės r., Veprių sen., Rizgonių k, namuose būdama neblaivi moteris (g. 1973 m.), kilus konfliktui miegamajame medine kalade sudavė vieną smūgį sugyventiniui.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnis„Įpėdiniai“: kalnų didybė ir romantika. Muzika, spalvos ir laisvė…
Kitas straipsnisGydytoja atsakė į klausimus apie meningokokinę infekciją

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia