Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo šeimoje; Pasigedo telefono…

POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo šeimoje; Pasigedo telefono…

4251
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Kovo 9 dieną, apie 11 val. 4 min., Ukmergėje, Vienuolyno g. esančiame prekybos centre UAB „Palink” asmuo (g. 1992 m.), matant apsaugos darbuotojai, atvirai pavogė daugiafunkcinį prietaisą „Delimano“. Apsaugos darbuotojai bandant sulaikyti ir besivejant iš paskos, šis pabėgo. Žala tikslinama.

Kovo 9 dieną, apie 19 val., Želvos mstl., Ukmergės r., namo kieme vyras (g. 1963m.) būdamas neblaivus susistumdė su savo dukromis, naudojo fizinį smurtą. VŠĮ „Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos skyriuje dukrai diagnozuotas kairio žasto sumušimas.

Kovo 10 dieną, apie 1.45 val., užkandinėje, esančioje Kauno g. 16A, Ukmergė, iš merginos (gim. 1996m.) galinės kelnių kišenės nenustatytas asmuo ištraukė ir pasisavino jos mobilųjį telefoną „Huawei P8 Lite”. Dėl vagystės padaryta 200 eurų turtinė žala.

Kovo 10 dieną, apie 11 val. 30 min., pastebėta, kad yra patekta į negyvenamą sodo namą, esanti Ukmergės raj., Lyduokių sen., Antakalnio 1k. Pranešė kaimynas. Namelio savininkė šiuo metu yra išvykusi. Žala tikslinama.

Kovo 10 dieną, apie 19 val. namuose, Pageležių k., Veprių sen., Ukmergės r., išgertuvių metu kilus konfliktui vyrą (gim. 1974 m.) sumušė pažįstamas (gim. 1999 m.), kumščiu suduodamas į galvą tris smūgius ir įspirdamas vieną kartą į galvą bei vieną kartą į kairį šoną. Nukentėjusiajam VŠĮ „Ukmergės ligoninė” priėmimo skyriuje diagnozuota galvos ir pilvo sumušimai, po apžiūros išleistas į namus.

Kovo 11 dieną, apie 17 val. 20 min., Ukmergės r. PK RS patruliai Antakalnio g. sustabdė automobilį VW GOLF. Dalinės apžiūros metu pas vairuotoją (gim. 1998 m.) striukės kišenėje pareigūnai rado folijos gabaliuką, kuriame buvo žalios spalvos galimai augalinės kilmės narkotinė medžiaga ”kanapės” ir jų dalys.

Kovo 6 dieną, apie 13.45 val., išvažiuodamas iš gyvenamojo namo, esančio Vytauto g. Nr. 42, kiemo automobilio BMV vairuotojas (g. 1982 m.), gyvenantis Ukmergėje, nepraleido pagrindine gatve ( Vytauto g. ) važiavusio automobilio TOYOTA AVENSIS, kurį vairavo ukmergiškė (g. 1956 m.), bei susidūrė. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintos transporto priemonės. Vairuotojui alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 2.60 prom. girtumas, vairavimo teisių neturi. Vairuotoja blaivi, vairuotojo pažymėjimą turinti.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisĮmokos už komunalinių atliekų tvarkymą – pagal vieningą regioninę kainodarą
Kitas straipsnisSiūloma skelbti gripo epidemijos pabaigą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia