Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: naminė degtinė, apgadintas automobilis, smurtas

Policijos suvestinė: naminė degtinė, apgadintas automobilis, smurtas

1644
0
download 20160407 144645

download 20160407 144645

Broga – po laiptais, o naminė degtinė – grūdų talpyklose ir triušių narve. Tai slėptuvės, kurias vakar aptiko Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai. Turėdami informacijos, kad 47-erių metų Ukmergės gyventojas gamina naminę degtinę, policijos pareigūnai vakar apsilankė jo namuose. Nors iš pirmo žvilgsnio namuose nebuvo jokių įtartinų daiktų, pareigūnams sukėlė įtarimų viena laiptų pakopa. Patikrinus, paaiškėjo, kad po jais įrengta slėptuvė. Atvėrus ją, rasti du bidonai su broga, viso 60 litrų. Atidžiau apžiūrėjus visą sodybą, ūkiniame pastate rastas aparatas naminei degtinei gaminti. Jau pagamintą naminę degtinę ukmergiškis slėpė triušių narve ir grūdų talpykloje. Iš viso rasta ir paimta 17,5 l skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteiminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 201 str. dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo. Padaręs tokį nusikaltimą asmuo yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. Į policijos akiratį ukmergiškis pateko nebe pirmą kartą. Prieš metus už naminės degtinės laikymą jis buvo baustas administracine tvarka.

Balandžio 2 dieną, apie 5 val. 30 min., pastebėta, kad apgadintas namo kieme, Ukmergėje, stovėjęs automobilis Audi A4. Įlenktas sparnas, veidrodėlis ir durelės nežymiai subraižytos. Padaryta 360,05 eurų žala.

Balandžio 6 dieną, apie 15 val. 29 min., Vilniaus apsk. VPK Ukmergės r. PK gautas pranešimas, kad namuose, Pauplių k., Veprių sen., Ukmergės r. konflikto metu sūnus pastūmė savo motiną , kuri krisdama trenkėsi galvą į krosnį. Motinai buvo prakirsta galva ir sukeltas fizinis skausmas. Atvykus policijos pareigūnams sūnui buvo nustatytas 3,69 promilių girtumas, motinai – 1,77 promilių girtumas.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisAtvelykio mugė Šventupėje
Kitas straipsnisGyventojai raginami suskubti pasirūpinti tvarkingomis laiškų dėžutėmis

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia