Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Dingo su telefonais; Smurtavo šeimoje; Vairavo neblaivūs

POLICIJOS SUVESTINĖ: Dingo su telefonais; Smurtavo šeimoje; Vairavo neblaivūs

3999
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Gegužės 31 dieną, apie 11.20 val., į ,,FUJI” saloną, esantį Kęstučio a., Ukmergėje atėjo nepilnamečiai, 12-metis ir 14-metis, ir pardavėjos paprašė parodyti du naudotus mobiliuosius telefonus. Pardavėja vienam berniukui padavė mobilųjį telefoną SAMSUNG GALAXY S3 GT 19300, kurio vertė 65 eurai, o kitam SAMSUNG GALAXY S4 GT 19505, kurio vertė 79 eurai. Paėmę į rankas šiuos mobiliuosius telefonus ir trumpai juos apžiūrėję, nepilnamečiai skubiai pabėgo iš salono. Viso salonui padaryta 144 eurų žala.

Birželio 1 dieną, apie 19 val. 30 min., Ukmergės r., Vidiškių mstl. neblaivus sugyventinis (gim.1970 m.) namuose, išgertuvių metu išvadino savo sugyventinę (gim. 1973 m.) necenzūriniais žodžiais, bei keletą kartų sudavė jai į veidą. Po įvykio vyras pasišalino iš namų. Įvykio vietoje moteriai nustatytas 2.86 prom. girtumas, ji atsisakė vykti į Ukmergės ligoninės priėmimo skyrių apžiūrai, atsisakė rašyti pareiškimą dėl patirto smurto.

Birželio 1 dieną, laikotarpyje nuo 23 val. iki 24 val. bute, Ukmergėje, neblaivus draugas (gim. 1983 m.) konflikto metu naudojo smurtą prieš draugę ir sukėlė jai fizinį skausmą. VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos sk. moteriai buvo nustatytas veido sumušimas ir viršutinės lūpos kirstinė žaizda.

Birželio 2 dieną, apie 18 val. 41 min., Ukmergės r. PK vyriausieji patruliai gavo pranešimą, kad Ukmergės r., Želvos mstl., neblaivus vairuotojas automobiliu SUBARU įvažiavo į namo sieną. Nuvykę į įvykio vietą patruliai nustatė, kad A. Smetonos gatvėje neblaivus automobilio SUBARU LEGACY vairuotojas (gim. 1994 m.) nesuvaldė automobilio ir įvažiavo į namo sieną. Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui nustatytas 2.53 prom. girtumas.

Birželio 2 dieną, apie 19 val., nuvykus į socialinės rizikos šeimą Siesikų mstl., Ukmergės r., nustatyta, kad yra sumušta moteris (gim. 1960 m.), veido srityje matėsi mėlynės. Paklausus kas atsitiko paaiškino, kad prieš kelias dienas ją sumušė sugyventinis (gim. 1960 m.).

Birželio 2 dieną, 22.40 val., Ukmergės r., Pabaisko sen., Daumantiškių k., vyriausieji patruliai sustabdė automobilį MAZDA DEMIO, kurį, būdamas neblaivus ir neturintis teisės vairuoti, vairavo vyras (gim. 1997 m.), gyv. Ukmergės r., Pabaisko sen., Kulniškių k. Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui buvo nustatytas 2.70 promilių girtumas.

Gegužės 31 dieną, apie 18.55 val., gautas pranešimas, kad Veprių miestelyje  konfliktuoja broliai. Konfliktas kilo dėl alaus, brolis (gim. 1981 m.)  konflikto metu metaliniu laužtuvu trenkė į ranką trimis metais  jaunesniam broliui. Smurtavęs brolis buvo sulaikytas ir pristatytas į  Ukmergės r. PK, nukentėjusysis med. apžiūrai pristatytas į Ukmergės VŠĮ  ligoninės priėmimo skyrių. Dėl įvykio pradėtas ikiteiminis tyrimas.

2017 m. sausio 6 d. ukmergiškė pažįstamui (gim.1979 m.) paskolino 1500 eur. Buvo surašytas paskolos raštelis bei nurodytas pinigų grąžinimo terminas. Dalį skolos, 250 eurų, skolininkas grąžino. Paskui dingo ir su juo susisiekti nepavyksta. Žala – 1250 eurų.

Gegužės 24 dieną, apie 16 val., namuose, Vidiškių sen., Ukmergės r., buitinio konflikto metu, vyras (gim.1974 m.), būdamas blaivus, mažametės dukros akivaizdoje, du kartus dešinės rankos kumščiu sudavė sutuoktinei (gim. 1980 m.), į nosį. Nuo suduotų smūgių moteris patyrė fizinį skausmą. VŠĮ „Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos skyriuje diagnozuota kraujosruva žemiau dešinės akies ir nosies nugarėlės patinimas.

Gegužės 29 dieną, apie 21 val., namuose, esančiuose Tulpiakiemio k., Siesikų sen., Ukmergės r., vyras (gim. 1981 m.) mažamečių vaikų akivaizdoje, būdamas neblaivus kumščiu sudavė du smūgius savo sugyventinei (gim. 1988 m.) į galvos sritį, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Gegužės 28 dieną, apie 11.15 val., AB Amber Grid darbuotojai pastebėjo, kad laikotarpyje nuo balandžio 11 dienos iš Ukmergės r., Vidiškių sen., netoli Varkališkių k. bei Lyduokių sen., Juodausių k. esančių „Ivacevičiai-Vilnius-Ryga” magistralinio dujotiekio aptvertų čiaupų aikštelių yra pavogtos trys vėjo jėgainės, kurios buvo pritvirtintos prie metalinio stulpo. Padaryta žala tikslinama.

Gegužės 27 dieną, 1.35 val. policijos pareigūnai sulaikė automobilį Volkswagen, kurio vairuotojas (g. 1995 m.) buvo neblaivus. Nustatytas 2,21 promilės girtumas.

Gegužės 27 dieną, apie 18.42 val., Ukmergėje gyvenantis sutuoktinis (gim. 1983 m.) panaudojo fizinį smurtą prieš savo sutuoktinę (gim. 1987 m.). 18.55 val. vyras buvo sulaikytas ir pristatytas į Ukmergės r. PK. Pradedėtas ikiteiminis tyrimas.

Gegužės 27 dieną, apie 22.27 val., pilietis (gim. 1995 m.) grįžęs neblaivus į namus pradėjo rėkauti, daužyti namuose buvusius daiktus, smurtauti prieš sutuoktinę. Vyras buvo pristatytas į Ukmergės r. PK. Jam nustatytas 2.15 promilių girtumas.

Gegužės 24 dieną, apie 15-16 val., į asmeninį telefoną Ukmergės gyventojai paskambino vyriškis, kuris prisistatė duomenų apsaugos specialistu ir informavo, kad buvo įsilaužta į sąskaitą, paprašė sudiktuoti elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis. Iš sąskaitos buvo nuimta apie 1000 eurų.

Policijos pareigūnai prašo gyventojų: telefonu niekam neteikite savo asmens duomenų, elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų ar kitų svarbių žinių apie save.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 8 kartus
Kitas straipsnisVidiškių pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas ,,Linksmasis sodas“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia