Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: dingo priekaba; smurtavo vyrai

Policijos suvestinė: dingo priekaba; smurtavo vyrai

1345
0
reid8 copy

reid8 copy

Rugpjūčio 2 dieną į policiją kreipėsi pilietis, gim. 1943 m., kuris pranešė, kad apie 16 val.pastebėjo, kad iš jo sodybos kiemo, Ukmergės r., Deltuvos sen., Dainavos k., iš aikštelės, esančios prie ūkinio pastato, yra pavogta jam priklausanti lengvojo a.m. priekaba ,,MAZ 8114″, v. Nr. VU 907, mėlynos sp., pagaminta 1984 m.. Padaryta žala 400 eurų.

 Rugpjūčio 2 dieną į policiją kreipėsi pilietė, gim. 1966 m., kuri pranešė, kad  apie 19 val. šeimos sodyboje, esančioje Ukmergės r., Deltuvos sen., Jurginų k.,, girtas jos vyras, gim. 1966 m., ėmė priekaištauti, kad moteris išleidžia daug pinigų ir priėjęs trenkė su kumščiu moteriai į galvą apie aštuonis kartus bei du ar tris kartus įspyrė su koja į nugarą. Tokiais savo veiksmais vyras sukėlė moteriai fizinį skausmą.

Liepos 29 dieną, apie 20:50 val., į policiją kreipėsi pilietė, gim. 1971 m., kuri pranešė, kad sodyboje, esančioje Ukmergės r., Deltuvos sen., Sarosčių k., , lauko virtuvėje kilo konfliktas tarp jos ir girto sugyventinio, gim. 1965 m. Konflikto metu vyras delnu vieną kartą sudavė moteriai per veidą ir vieną kartą sudavė kumščiu į krūtinę. Po to pargriovęs ant sofos-lovos, prikišo peilį prie kaklo ir pasakė, kad papjaus.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisJi – kaip Lituania Restituta, tik priešais
Kitas straipsnisRašo skaitytojai: Skaitytojas domisi, ką Lietuvos dujos veikia Jonuškų kaime?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia