Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Davė kyšį pareigūnams; Dingo piniginė; Partrenkė pėsčiųjų perėjoje

POLICIJOS SUVESTINĖ: Davė kyšį pareigūnams; Dingo piniginė; Partrenkė pėsčiųjų perėjoje

1707
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Spalio 25 dieną, apie 9 val. 15 min., Ukmergėje neblaivus vyras (g. 1972 m.) naudojo fizinį smurtą prieš žmoną.

Spalio 25 dieną, 10.05 val., Ukmergė, Vilniaus gatvėje, Ukmergės r. PK vyresnysis tyrėjas dėl lenkimo taisyklių pažeidimo ir kelių ženklinimo nesilaikymo sustabdė automobilį „AUDI A6“, kurį vairavo Ukmergės gyventojas (g. 1963 m.). Paaiškinus apie padarytą administracinį nusižengimą, vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, per pravertą automobilio langą, policijos pareigūnui pasiūlė ir davė kyšį – 100 eurų, pinigus buvo įdėjęs į vairuotojo pažymėjimo. Dėl bandymo papirkti policijos pareigūną pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 25 dieną, apie 11.30 val., Ukmergės turgavietėje, Vasario 16-osios g., iš moters, jai nepastebėjus, buvo pavogta odinė juodos spalvos rankinė, kurioje buvo odinė juodos spalvos piniginė su 300 eur., vairuotojo pažymėjimas, banko mokėjimo kortelės. Preliminari žala – 460 eur.

Spalio 25 dieną, apie 17.54 val., Ukmergėje, Kauno g. prie pastato Nr.8 , moteris (gim. 1958 m.) vairuodama automobilį Opel Tigra pėsčiųjų perėjoje partrenkė penkiolikmetę. „Ukmergės ligoninė“ Priėmimo skyriuje mergaitei diagnozuotas galvos sumušimas, išmuštas dantis. Stebėjimui paguldyta į VŠĮ „Ukmergės ligoninė“ Vaikų ligų skyrių.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisParoda stebina darbų gausa
Kitas straipsnisDėl automobilių naudotų padangų

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia