Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Darbavosi vagys; Vairavo neblaivus…

POLICIJOS SUVESTINĖ: Darbavosi vagys; Vairavo neblaivus…

4266
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

vilkmerge.lt archyvo nuotr.Kovo 4 dieną iš prekybos centro IKI apsaugos darbuotojų gautas pranešimas, kad žinomas pilietis pavogė 3 keptuves, apsauga jį vijosi, bet asmuo pabėgo. Žala tikslinama.

Laikotarpyje nuo kovo 4 dienos, 20 val. iki kovo 5 dienos, 12 val. iš garažo, esančio Deltuvos sen., Jakutiškių k., Ukmergės r., išplėšus pakabinamą durų spyną, pavogta 20 naudotų automobilinių įvairių markių akumuliatorių, suktuko „Makita” pakrovėjas ir akumuliatorius, suktukas „Bosch” su akumuliatoriumi, įrankių komplektas „Yato”, iš automobilių išimti įvairūs variniai laidai (apie 50 kg). Dėl vagystės nukentėjusysis patyrė 1425 eurų turtinį nuostolį.

Kovo 5 dieną, gavus pranešimą, jog galimai neblaivus vairuotojas sėda į automobilį ir ketina važiuoti, nurodyta kryptimi išvyko Ukmergės r. PK patruliai. 16.58 val. Ukmergėje, Vytauto gatvėje, pareigūnai sustabdė automobilį BMW , kurį vairavo ukmergiškis (gim. 1989 m.). Vairuotojui nustatytas 2,33 promilės girtumas. Dėkojame gyventojams, nelikusiems abejingais stebėtojais ir pranešusiems apie pavojingą vairuotoją, automobiliu išriedėjusį į judrią miesto gatvę.

Kovo 6 dieną, apie 2 val., Ukmergės r. PK policijos pareigūnai pastebėjo automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje šalia automagistralės A-2, Vilnius-Panevėžys, 73-me k., stovintį automobilį AUDI A 4 AVANT (1999 m. laidos), su išdaužytu stiklu. Buvo nustatyta automobilio savininkė ir su ja susisiekta. Paaiškėjo, kad kovo 5 dieną, apie 19 val., sugedus automobiliui, moteris jį paliko aikštelėje. Atvykusi rado ne tik išdaužtą vairuotojo durelių stiklą. Buvo patekta į automobilio saloną, atidarytas variklio dangtis, pavogti abu priekiniai žibintai, radiatoriaus grotelės, nuo kairiojo priekinio sparno pavogtas posūkio žibintas, nuimti šoninio vaizdo veidrodėlių stiklai, pavogtas dešinės pusės priekinių žibintų apiplovimo mechanizmo dangtelis. Preliminari žala – 120 eurų.

Kovo 3 dieną, apie 14 val., prekybos centro „Maxima“ apsaugos darbuotojai pranešė, kad buvo įsilaužta į tarnybines patalpas ir pavogta vienos darbuotojos piniginė.

Kovo 3 dieną, kreipėsi ukmergiškė (g. 1946 m.), kuri pranešė, kad kovo 2 d. esant namuose ir kalbantis kambaryje, kažkas užėjo į neužrakintą butą ir iš koridoriuje gulėjusios rankinės pavogė piniginę su 200 Eur ir banko kortele.

Kovo 2 dieną gautas pareiškimas Dainavos gyventojo (g. 1950 m.), kuris teigia nukentėjęs nuo pažįstamo asmens, gyvenančio Aleksandravos k., Ukmergės r. Konflikto metu įtarimasis nukentėjusiam sudavė vieną smūgį į veidą, sukėlė fizinį skausmą bei sulaužė akinius. Padarytą materialinę žalą nukentėjusysis įvertino 289 Eur.

Ukmergės policijos informacija

Daugiau informacijos apie stiklų remonto: stiklu-ekspertai.lt

Ankstesnis straipsnisKaziuko mugė Senamiesčio pagr. mokykloje
Kitas straipsnisPateko į finalines varžybas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia