Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: apgavo sugyventinis; pasigedo piniginės; apvogė „Lyderių kartą“

Policijos suvestinė: apgavo sugyventinis; pasigedo piniginės; apvogė „Lyderių kartą“

1823
0

Sausio 20 dieną į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad buvęs sugyventinis (gim. 1981 m.), gyv. Ukmergėje, jai nežinant, slapta, pasinaudojęs elektroninės bankininkystės prisijungimo kodais 2015 m. iš UAB 4FINANCE paėmė tris greituosius kreditus: 1000 eurų kreditą, antrą ir trečią sykį – po 500 eurų. Pareiškėjai padaryta 2000 eurų materialinė žala.

Sausio 22 d., apie 10.30 val., ukmergiškė parduotuvėje „Norfa“ (Dukstynos k., Ukmergės r.) pasiėmusi pirkinių krepšelį, rinkosi prekes. Kuprinę, kurioje buvo piniginė, buvo užsimetusi ant peties. Pasilenkus, kuprinė nusmuko nuo peties ir apsivertė, tuo metu ir galėjo iškristi piniginė ant grindų. Praėjus 5-6 minutėms prie kasos pastebėjo, kad piniginės neturi. Dėl piniginės kreipėsi į apsaugos darbuotoją. Piniginėje buvo dokumentai bei apie 200 eurų.

Sausio 22 dieną buvo gautas pranešimas, kad iš VšĮ LYDERIŲ KARTA patalpų, esančių Ukmergėje, Miškų g., patekus pro langą buvo pavogtas nešiojamas kompiuteris. Padaryta žala tikslinama.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt nuotr.

Ankstesnis straipsnisLietuvos mokyklų žaidynių zoninėse futbolo varžybose nugalėjo Vidiškių pagrindinės mokyklos komandos
Kitas straipsnisUkmergės ligoninė įsipareigojo tapti Naujagimiams palankia ligonine

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia