Pradžia 112 Suvestinės Liepos 1-3 dienos įvykių suvestinė

Liepos 1-3 dienos įvykių suvestinė

1649
0
IMG 2691 copy copy copy

IMG 2691 copy copy copy

Liepos 1 dieną gautas iš UAB „Senukų prekybos centro”, esančios Kauno g. 120B, Ukmergėje, parduotuvės direktoriaus pareiškimas, kad birželio 14 dieną tarp pareiškėjo ir  įmonės sudaryta įrankių nuomos sutartis, kurios metu nuomotojas įsipareigoja išsinuomotą generatorių SP2H 2.2KW ir atskėlimo plaktuką grąžinti iki birželio 18 dienos. Iki šio laiko įrankiai negrąžinti, nuomos mokestis nesumokėtas, į raginimą grąžinti nereaguoja. Šiuo metu bendrovei padaryta žala 1062,38 Eurų.

Liepos 2 dieną, apie 17.44 val., Ukmergės r., Deltuvos sen., Kanciškių k., pilietės, gim. 1995 m., tėvas  būdamas neblaivus, liepė nueiti į „tašką” ir nupirkti alkoholio, o atsisakius pradėjo kabinėtis, lįsti, bandant išvengti tokių jo veiksmų, nukentėjusioji mėgino išeiti iš namų, tačiau jis sučiupo, pargriovė, suplėšė suknelę ir apie keturis kartus spyrė gulinčiai į kairį šoną. Po smūgių pareiškėja spėjo pabėgti į lauką ir paskambinti Bendruoju pagalbos telefonu. Būdamas lauke,  tėvas demonstravo savo lytinius organus kitiems matant. Tuo buvo sukeltas fizinis skausmas bei sulaužyti du kairės pusės šonkauliai.

Liepos 2 dieną, apie 20.48 val., Ukmergės r., Taujėnų sen., Užupušių k., Pušyno g., pilietis, gim. 1980 m., vairuodamas jam priklausantį automobilį VW Golf, partrenkė staiga iš dešinės pusės į jo važiuojamąją dalį iš šalutinio keliuko išvažiavusį su dviračiu mažametį šio kaimo gyventoją, gim. 2010 m. Eismo įvykio metu buvo apgadintos abi transporto priemonės bei nukentėjo mažametis, kuris iš karto po įvykio buvo nugabentas į Ukmergės ligoninės priėmimo skyrių, kur vėliau buvo išvežtas į Vilniaus Santariškių vaikų ligoninę, diagnozuojant galvos politraumą. Eismo įvykio metu automobilio vairuotojas buvo blaivus. Vaikas įvykio metu nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės bei buvo be apsauginio šalmo. Po kelių valandų iš Vilniaus Santariškių vaikų ligoninės buvo pranešta, kad berniukas buvo išleistas gydytis į namus ambulatoriškai, nustačius daugybinius kūno sumušimus.

Liepos 3 dieną, apie 13 val. 40 min., gyvenamajame name adresu Turgaus g., Želvos mst., Ukmergės r. pilietės vyras gim. 1992 m., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto su žmona metu užlaužė už nugaros dešinę ranką tuo sukeldamas fizinį skausmą. Sulaikius pilietį, jam nustatytas 1,05 promilių girtumas, moteris, gim. 1993 m., buvo blaivi.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Per praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 3 kartus:

Birželio 30 dieną – Šešuoliuose 25 arų plote išdegė miško paklotė. Anykščių g. daugiabučio namo trečiame aukšte esančiame bute kilo gaisras. Gaisro metu apdegė virtuvė, aprūko kambarys. Nestipriai apdegė plaukus bute gyvenanti moteris. 

Liepos 3 dieną, Dvaro g. Vaivadiškių kaime, degė namas. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, kuriame buvo rastas apdegęs namo savininko lavonas.

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos
Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

 vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisVepriai dar neaptikti masinių turistų (foto)
Kitas straipsnisApie gautą siuntą Lietuvos paštas klientus informuos ir SMS žinutėmis

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia