Pradžia 112 Pranešimai Vilniaus apskrities policijos vadovybė pokyčius policijoje aptarė Ukmergėje

Vilniaus apskrities policijos vadovybė pokyčius policijoje aptarė Ukmergėje

3495
0

img_4407Rugsėjo 8 d., Ukmergės rajono policijos komisariate susitikimo su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybe metu buvo pristatyta nauja Ukmergės rajono policijos komisariato struktūra bei veiklos organizavimas dirbant pagal naują modelį.
img_4385Susitikime su darbuotojais dalyvavo laikinai viršininko pareigas einantis Rolandas Kiškis, pavaduotojas Ernestas Jurkonis. Vilniaus aps. VPK PK veiklos pakeitimo, sujungiant Viešosios ir Kriminalinės policijos padalinius, įgyvendinimo ir priežiūros darbo grupės nariai, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė bei Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas.

Rajono policijos vadovas Mindaugas Petrauskas pritsatė Ukmergės rajono policijos komisariato struktūrą, kuri pradės funkcionuoti nuo rugsėjo 12 d. Komisariate bus du padaliniai – Reagavimo ir Veiklos. Dirbti pagal naują modelį rajono policija jau yra pasirengusi, teliko atlikti kai kuriuos formalumus. Pareigūnų veikloje didelių pokyčių nebus, tik prasiplės funkcijos bei apie pusė savo darbo laiko jie praleis teritorijose. R.Kiškis kalbėjo apie pokyčių naudą žmonėms ir pareigūnų bendruomenei.

Svečiams klausimus uždavė rajono komisariato darbuotojai, domėjosi kaip bus organizuojami mokymai, teiravosi su savo veikla susijusių dalykų. Diskusija užsimezgė su profesinės sąjungos atstovais, kurie palietė finansavimo klausimus.

Taip pat Vilniaus aps. VPK vadovybė policijos struktūrinius pokyčius bei darbų organizavimą aptarė Ukmergės rajono savivaldybėje vykusiame susitikime, kuriame dalyvavo savivaldybės meras, administracijos vadovai, skyrių vedėjai, seniūnai.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Ankstesnis straipsnisUkmergės technologijų ir verslo mokykloje svečiavosi Lietuvos kariuomenės atstovai
Kitas straipsnisNustatinėjami kaltininkai, nukirtę ąžuolą su mažojo erelio rėksnio lizdu

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia