Pradžia 112 Pranešimai Aptarta smulkių vagysčių problematika

Aptarta smulkių vagysčių problematika

2018
1

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariate rugpjūčio 3 d. vyko susitikimas su Ukmergės miesto bei rajono parduotuvių, prekybos centrų vadovais.

Pastaruoju metu pastebima, kad daugėja smulkių vagysčių iš prekybos centrų. Nuo metų pradžios yra pradėti 4 ikiteiminiai tyrimai. Taip pat yra užregistruotos 128 smulkios vagystės, kurios vertintos kaip administraciniai nusižengimai. Ukmergės rajono policijos komisariato viršininko pareigas laikinai einanti Inga Malinauskienė paaiškino, kad tais atvejais, kai pavogto turo suma neviršija 3 MGL, tai yra 114 eur., ikiteiminis tyrimas nepradedamas, o asmuo baudžiamas tik administracine tvarka. Įsigaliojus naujam Administracinių nusižengimų kodeksui, už tokius nusižengimus skiriamos baudos arba viešieji darbai.

I.Dutkienė pristatė vagysčių iš prekybos centrų situacijos analizę. Ji atkreipė dėmesį, kad beveik pusė vagysčių įvykdoma tarp 12 ir 18 val. Populiariausios vagišių tarpe savaitės dienos yra ketvirtadienis, trečiadienis ir sekmadienis. Iš parduotuvių dažniausia vagia vyriškos lyties atstovai.

Ukmergės rajono vartotojų koopertayvo direktorė Angelė Andrikonienė atkreipė dėmesį į kaimo parduotuvių saugumo problematiką, dažnėjančias atviras vagystes, kuomet pirkėjai pasiima prekių ir nesusimokėję greitai pasišalina iš parduotuvės.

Susirinkimo metu diskutuota, kaip sustiprinti bendradarbiavimą, aktyviau keistis informacija.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisUkmergėje atidaryta „Ermitažo“ parduotuvė
Kitas straipsnisVepriuose brakonierius gamino naminę

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia