Pradžia 112 Įvykiai Pergudrauti nepavyko

Pergudrauti nepavyko

2698
0

vlcsnap-2016-09-21-11h54m31s587Vėlų rugsėjo 20-osios vakarą Ukmergės rajono agentūros pareigūnas gavo informacijos, kad Ukmergės rajone vykdoma neteisėta žvejyba tinklais.

Pasitelkęs neetatinį aplinkos apsaugos inspektorių, skubiai nuvyko link nurodytos užtvankos, kuri yra labai atokioje rajono vietoje. Tam, kad nebūtų galimybės paslėpti laimikio ir įrankių, buvo nutarta surengti pasalą ir sulaikyti pažeidėjus grįžtančius iš neteisėtos žvejybos. Netrukus buvo sustabdytas automobilis, kurį patikrinus, rastas polietileninis maišelis, kuriame buvo šviežiai sugauta lydeka ir ešerys. Žuvis gabenęs Ukmergės gyventojas R.T., beje, jau neblogai žinomas pareigūnams, pradėjo pasakoti neįtikėtinas istorijas apie žuvų atsiradimo aplinkybes –  tai žuvį sugavo šulinyje, tai rado šaldytuve, tai pirko ir pan. Kartu su juo grįžus prie minėtos užtvankos dėl tamsaus paros laiko tinklų rasti nepavyko.

Ryte, vos prašvitus galimo pažeidimo vietoje buvo rasti pastatyti du tinklai – 50 ir 30 metrų ilgio, kuriuose dar buvo ką tik įkliuvusios dvi kuojos, kurias pareigūnai paleido.  Pažeidėjui surašytas ATP protokolas, paimti tinklai ir sugautos žuvys. Pagal LR ATPK 87 str. 3 d. jam gręsia bauda nuo 115 iki 289 eurų su tinklų konfiskavimu ir teks atlyginti žalą žuvų ištekliams, kuri sieks 160 eurų.

LR Aplinkos ministerijos informacija

Ankstesnis straipsnisĮtaria, kad pastatas buvo padegtas
Kitas straipsnisViešoji pirtis laikinai nedirbs

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia