Pradžia 112 Įvykiai Peiliu švaistęsis ukmergiškis – už grotų

Peiliu švaistęsis ukmergiškis – už grotų

2365
0

P1080897

Sausio 22 d. vakarą Ukmergės mieste dūręs į žmogų vyriškis, vakar, antradienio rytą, pats atvyko į Ukmergės rajono policijos komisariatą.

Incidentas, kuomet buvo sužalotas žmogus, įvyko sausio 22 d., apie 20 val. 10 min. Ukmergėje, Stoties g. prie parduotuvės. Konflikto metu buvo sužalotas vyras (g. 1978 m.). Jis dėl dviejų durtinių-pjautinių žaizdų šone buvo paguldytas į ligoninę.

Policija nustatė įtariamąjį – tai į turtingą kriminalinę patirtį turintis 24-erių metų Ukmergės gyventojas. Vyriškis buvo ieškomas. Antradienio rytą jis pats atėjo į policijos įstaigą. Ukmergiškis yra sulaikyas, o artimiausiu metu bus sprendžiamas jo suėmimo klausimas. Jam pareikštas įtarimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Taip pat 24-erių metų vyrui yra pareikštas įtarimas dėl vagystės. Jis įtariamas sausio 23 d., apie 20 val. 30 min. Vilniaus g., Ukmergėje įvykdęs atvirą vagystę.

Peiliu švaistęsis ukmergiškis jau yra devynis kartus teistas, o šiuo metu jis yra įtariamasis iš viso keturiuose ikiteiminiuose tyrimuose, kurie atliekami Ukmergės rajono policijos komisariate.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisNaujas žurnalo VILKMERGE.LT numeris jau prekyboje
Kitas straipsnisBrakonieriai rekordininkai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia