Pradžia 112 Įvykiai Neįprasta akcijos „Lašiša“ pradžia Ukmergės rajone

Neįprasta akcijos „Lašiša“ pradžia Ukmergės rajone

4285
1

lasisa1Ukmergės rajono agentūros pareigūnai aiškinosi ne visai įprastą pažeidimą, susijusį su rudeninio lašišinių žuvų neršto pradžia. Viename iš interneto socialinių tinklų buvo pastebėtos fotonuotraukos, kuriose buvo užfiksuoti vaizdai su galimai neteisėtai sugautais šlakiais.

Buvo išsiaiškintos nuotraukose matomų piliečių ir lašišinių žuvų, kurių gaudymas yra griežtai reglamentuotas Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėmis ir Limituotos žvejybos reguliavimo priemonėmis ir sąlygomis, atsiradimo aplinkybės bei nustatyta, kad Ukmergės gyventojas Šventosios upėje, ichtiologiniame draustinyje, neteisėtai sugavo, gabeno ir prekiavo šiomis žuvimis.

Nors pažeidėjas bandė kurti įvairias neįtikėtinas versijas, tačiau užfiksuoti vaizdai ir liudininkų parodymai pilnai įrodo pažeidimo esmę ir kaltininkui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 87 straipsnio 6 dalį, kurioje už Lašišų, šlakių, margųjų upėtakių ir kiršlių limituotos žvejybos reguliavimo priemonių ir sąlygų pažeidimą numatyta administracinė atsakomybė nuo dviejų šimtų trisdešimt vieno iki penkių šimtų septyniasdešimt devynių eurų. Už neteisėtai sugautas lašišines žuvis pažeidėjui taip pat teks atlyginti žalą gamtai.

LR Aplinkos ministerijos informacija

Ankstesnis straipsnisUkmergės „SC-Keliai“ merginų futbolo komanda Lietuvos čempionė
Kitas straipsnisBus teikiamos kandidatūros „Geriausias 2016 metų mokytojas” vardui gauti

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia