Pradžia 112 Įvykiai Mygtukas apsaugos nuo sūnaus smurto protrūkių

Mygtukas apsaugos nuo sūnaus smurto protrūkių

2580
0

Nuo smurtaujančio sūnaus kenčianti Ukmergės miesto gyventoja jausis saugiau. Esant reikalui skubią pagalbą ji išsikviesti galės paspaudusi pagalbos mygtuką.

Praėjusią savaitę, liepos 21 d., pareigūnai skubėjo padėti 82-jų metų ukmergiškei. Moteris kenčia nuo nuolat girtaujančio sūnaus. 62-jų metų vyras psichologiškai ir fiziškai smurtauja prieš motiną. Ukmergės rajono policijos komisariate dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam yra paskirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Pabendravus su močiute, nuspręsta jai pasiūlyti pagalbos mygtuką. Jis įmontuotas į apyrankę ir dėvimas kaip laikrodis. Mygtuko veikimas buvo išbandytas moters gyvenamojoje aplinkoje. Kilus pavojui, močiutė galės paspausti mygtuką.

Pagalbos mygtukas – tai mažas, mobilus įrenginys, kurį paspaudus susisiekiama su policijos budėtoju, išvengiant kontakto su Bendruoju pagalbos centru. Įvykis bus registruojamas automatiškai policijos sistemoje ir nedelsiant išsiunčiamos policijos pajėgos.

Ukmergės rajono policijos komisariatas tokius pagalbos mygtukus gavo prieš porą mėnesių. Tikimasi, kad tokie mygtukai padės lengviau sužinoti informaciją apie aukos duomenis, koordinates, budėtojas turės galimybę susiskambinti, pasitikslinti, ar paspaudimas tyčinis, ar ne, tuo metu į vietą jau važiuos policijos ekipažas. Budėtojas galės ir tiesiogiai patarti skriaudžiamam žmogui, kaip elgtis, kol atvyks pareigūnai.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisKontrabandines cigaretes slėpė sodo namelyje
Kitas straipsnisKovai su Sosnovskio barščiais – efektyvesnės priemonės

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia