Pradžia 112 Įvykiai Kontrabandinių cigarečių dėžes krovusiam ukmergiškiui – netikėtumas

Kontrabandinių cigarečių dėžes krovusiam ukmergiškiui – netikėtumas

3153
0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai surado ir konfiskavo kontrabandines cigaretes, kurių muitinė vertė beveik 7 tūkstančiai eurų.

Cigarečių dėžes kraunantis asmuo buvo sulaikytas vėlų vasario 6 d. vakarą.

Policijos pareigūnai turėjo išankstinės informacijos, kad 43-jų metų Ukmergės miesto gyventojas verčiasi cigarečių kontrabanda. Buvo nuspręsta šią informaciją patikrinti. Asmuo buvo stebimas, o vėliau sulaikytas „Vienybės” sodų bendrijoje, prie savo namelio, bekraunantis cigarečių dėžes. Jam šis susitikimas su policijos pareigūnais buvo labai netikėtas. Pareigūnai rado ir konfiskavo 2496 pakelius cigarečių „Fest” ir „NZ Gold Super Slim” su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Jų muitinė vertė – 6722 eurai.

Vyras buvo pristatytas policijos komisariatą. Pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 8 d. dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Kadangi šis pažeidimas padarytas pakartotinai per metus, numatyta bauda yra nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

2016 metais Ukmergės rajono policijos pareigūnai iš viso konfiskavo 9239 pakelius kontrabandinių cigarečių. Praėjusių metų ketvirtą ketvirtį bendrovės „Nielsen“ atliktas tuščių pakelių tyrimas parodė, kad 14,9 proc. cigarečių Ukmergėje yra nelegalios. Šis rodiklis yra daugiau nei 2 proc. mažesnis nei šalies vidurkis, kuris praėjusių metų paskutinį ketvirtį siekė 17,5 proc.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Ankstesnis straipsnisTikslas – tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimas
Kitas straipsnisSvarbiausias kelyje – ŽMOGUS

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia