Home 112 Įvykiai „Gydytojo“ pasiuntinys sulaikytas su pinigais

„Gydytojo“ pasiuntinys sulaikytas su pinigais

2599
3
vilkmerge.lt archyvo nuotr.
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo 27 d. sulaikė sukčiavimu įtariamą asmenį, vieną iš telefoninių sukčiautojų grupės narių.

Trečiadienį, apie apie 13-14 val. 77-erių metų Ukmergės gyventojai į laidinį telefoną paskambino vyras. Jis prisistatė gydytoju ir pasakė, kad dukra pargriovė mergaitę ir ją sužalojo. Moteriai aiškino, kad dukrą gali pasodinti į kalėjimą, todėl ji privalanti mergaitės artimiesiems sumokėti pinigus. Skambinusysis, kaip ir įprastai, nuolat kalbėjo ir neleido moteriai net padėti telefono ragelio. Netrukus atvyko asmuo, kuriam sukčiumi patikėjusi ukmergiškė padavė 500 eurų.

Policijos pareigūnai tuo metu jau turėjo informaciją apie galimą sukčiavimą, tad pasitiko su pinigais išeinantį vyrą. Šis susitikimas jam buvo labai netikėtas, tačiau pareigūnams jis nesipriešino ir leidosi būti suimtu.

Nukntėjusioji, tik pasikalbėjusi su pareigūnais suprato, kad patikėjo eiline sukčių istorija. Apie tokias apgavystes ji ne kartą buvo skaičiusi spaudoje, deja, kai susidūrė pati, mugalėjo emocijos… Moteris, džiaugėsi,, kad atgaus savo pinigus.

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteiminis tyrimas dėl sukčiavimo. Nusikaltimo vietoje sulaikytam asmeniui, 46-erių metų Ukmergės miesto gyventojui, pareikšti įtarimai. Ukmergės r. policijos komisariato pareigūnams šis asmuo žinomas, praeityje ne kartą teistas.

Ukmergės policijos informacija

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here